logo
0

Způsob platby

Hotově (dobírka)
Za zboží zaplatíte až po převzetí od našeho smluvního dopravce (DPD, GLS, Česká pošta atd..) hotově při převzetí výrobku, kdy na základě dokladu o zaplacení uhradíte cenu zboží. Ke zboží samozřejmě obdržíte emailem fakturu.​
Bankovní převod
Na základě došlé platby výrobek předáváme na expedici a následně doručíme. Mezibankovní platby mohou trvat v rozmezí 1-2 pracovních dnů v závislosti na bankovních ústavech. Zaplacení výrobku se rozumí připsání celé částky na náš bankovní účet.
Bankovní ústav: Raiffeisen Bank
Číslo bankovního účtu: 421183052/5500 Variabilní symbol: uvádějte prosím číslo Vaší objednávky
ePlatba - Platební karta
Bezpečný a rychlý způsob platby předem. Platbu preveďte on-line pomocí platební karty po dokončení objednávky. Připsání platby na náš účet proběhne okamžitě a my tak můžeme neprodleně vyřídit Vaši objednávku.
 

VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro

Využít můžete karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro.
 

Verified by VISA a MasterCard SecureCod

Platby kartou jsou u nás bezpečné, protože využíváme zabezpečení 3D secure s bezpečnostním standardem Verified by VISA a MasterCard SecureCode.


ePlatba - Odložená platbad

ePlatba - Odložená platba
Platbu můžete odložit. Nakupte hned, zaplaťte později. Na našem eshopu můžete nakoupit zboží do hodnoty 25.000 Kč a bezúročně za něj zaplatit během 30 dnů anebo zvolit úhradu na splátky. Schválení platby probíhá online v řádu několika vteřin. Po úspěšném ověření budete následně informováni emailem od Equa banky spolu s informacemi k úhradě dlužné částky.
 
Home Credit (prodej na splátky)
Poskytovatelem splátek je společnost Home Credit a.s. Bližší Informace o splatkovém prodeji najdete zde.