logo
0

Certifikovaný obchod

Společnost Český velkoobchod s.r.o., provozovatel internetového obchodu Digital24.cz je členem asociace pro elektronickou komerci (APEK) v České republice.
Asociace pro elektronickou komerci (APEK) je sdružením firem, podnikatelů a odborníků v oboru elektronického obchodu. Asociace byla založena v roce 1998 jako nezávislá organizace, která podporuje rozvoj elektronického obchodu v České republice. Mezi členy APEKu patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti a finanční instituce. Asociace APEK se zabívá mimo jiné certifikací internetových obchodů. Certifikace je proces hodnocení internetového obchodu podle Certifikačních pravidel, jehož úspěšným završením je vydání certifikátu. Stvrzuje, že certifikovaný obchod dodržuje základní pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu, zejména úplné a pravdivé informování o provozovateli, procesu nákupu, vyřízení objednávky a reklamacích a bezproblémovou komunikaci se zákazníkem. Certifikační pravidla stanovuje Asociace pro elektronickou komerci jako tuzemská autorita v oblasti elektronického obchodu. Zákazníkům internetových obchodů tak certifikace přináší nové záruky a větší jistotu

Certifikovaný obchod APEK

Informaci o členství ve sdružení APEK naleznete na webových stránkách sdružení APEK.
APEK Certifikovaný obchod:
Náš internetový obchod Digital24.cz prošel náročnou ceritifkací ze strany sdružení APEK a může se tak pyšnit certifikátem "APEK - CERTIFIKOVANÝ OBCHOD" , což dodává zákazníkovi v našem internetovém obchodě jistotu a záruku kvalitních služeb na vysoké úrovni. Jeho udělení předchází náročný certifikační proces. Splnili jsme tak všechna nutná pravidla a náš e-shop se stal bezpečnější a jistější. Certifikát APEK znamená, že jsme důvěryhodnější než firmy, které se tímto certifikátem pyšnit nemohou.
 

Certifikovaný obchod APEK

Certifikace APEK je proces hodnocení internetového obchodu podle Certifikačních pravidel, jehož úspěšným završením je vydání certifikátu. Stvrzuje, že certifikovaný obchod dodržuje základní pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu, zejména úplné a pravdivé informování o provozovateli (sídlo obchodníka, kontakty na odpovědné osoby, apod.) a úplné a pravdivé informování o zboží a cenách, včetně všech poplatků. Při certifikaci se dále kontroluje jakým způsobem probíhá nákup (nákupní řád), důležité informace o vyřízení objednávky (způsob dodávky, možnosti placení, cena poštovného a balného), jak probíhá reklamace (reklamační řád), komunikace se zákazníky (odpovídá na e-maily, telefonáty, ap.) a splňuje zákonné požadavky, dané zejména směrnicemi Evropského parlamentu a Rady, občanským zákoníkem a dalšími normami. Certifikační pravidla stanovuje Asociace pro elektronickou komerci jako tuzemská autorita v oblasti elektronického obchodu.
• Certifikovaný obchod garantuje, že danný internetový obchod je v souladu s platnou legislativou ČR.
• Získáním Certifikátu obchodník předkládá svým zákazníkum záruku bezpečného nákupu.
• Prošel náročnou ceritifkací ze strany sdružení APEK.
Informaci o obdržení certifikátu pro internetový obchod Digital24.cz naleznete na webové stránce sdružení APEK.