logo
0

Kontakty

 
Český velkoobchod s.r.o.
Provozovatel internetového obchodu
Digital24.cz
Albatrosová 286
252 42, Jesenice u Prahy
IČ: 24823694
DIČ: CZ24823694

Map digital24.sk

 
Infolinka: 722 093 063
Email:info@digital24.cz
Pracovní doba infolinky: PO-PA 8:00-16:00
 
Reklamace, odstoupení od smlouvy: 774 282 507
Email:rma@ceskyvelkoobchod.cz
Pracovní doba: PO-PA 8:00-16:00
 
Technické dotazy
Email:tech@digital24.cz
Pracovní doba: PO-PA 8:00-16:00

Map digital24.sk

 
 
 


Distribuční sklad
Mail Step a.s. - Hall D2 - Digital24.cz
Digital24.cz
Do Čertous 2760/10
Praha 9 - Horní Počernice
(PO - PÁ 08:00 - 15:00 hod)
 
Kancelář společnosti

Digital24.cz
Reklamované zboží zašlete
Český velkoobchod s.r.o.,
Františka Diviše 944/1, 104 00
Praha 10 - Uhříněves
(PO - PÁ 08:00 - 16:00 hod)
 
 
 

Bezpečný nákup

Provozovatel internetového obchodu Digital24.cz, společnost Český velkoobchod s.r.o, je ryze česká společnost, která působí na čekém trhu již řadu let. Máme tisíce spokojených zákazníků z celé České republiky. Zkušenosti s nákupem u naší společnosti si můžete ověřit u reálných zákazníků, kteří již u nás provedli nákup.
 

Heureka - ověřeno zákazníky

Díky spokojenosti ověřených zákazníků získal internetový obchod Digital24.cz prestižní certifikát ověřeno zákazníky od předního českého porovnávače cen Heureka.cz. Hodnocení našeho obchodu skutečnými zákazníky patří dlouhodobě mezi nejlepší na trhu. Zlaté Ověřeno zákazníky získávají ty e‑shopy, které jsou zapojeny do služby Ověřeno zákazníky a za období posledních 90 dní získají dostatečný počet respondentů a to v řádu stovek hodnocení.
 

Certifikovaný obchod APEK

Internetový obchod Digital24.cz prošel náročným certifikačním procesem, který zajištuje zákazníkovi záruku bezpečeného nákupu a dává jistotu a záruku kvalitních služeb. Jsme řádným členem Asociace pro elektronickou komerci (APEK), sdružení firem a podnikatelů v oboru elektronického obchodu. Cílem asociace je soustavně podporovat rozvoj elektronického obchodování v České republice. Mezi členy patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti a finanční instituce.
 

Ecommerce Europe Trustmark

Ecommerce Europe Trustmark vás ochrání, když nakupujete prostřednictvím internetového obchodu v jiné zemi EU. Pokud vidíte logo Ecommerce Europe Trustmark na webových stránkach internetových obchodů které navštívíte, znamená to, že daný internetový obchod sa zavázal obchodovat v souladu s kodexem Ecommerce Europe Trustmark, který zaručuje etické standardy na digitálním trhu. Ecommerce Europe Trustmark sdružuje národní asociace pre elektronický obchod v zemích Evropské unie.
 

Garance obchodních podmínek

Tyto obchodní podmínky, byly vypracované společnosti APEK. Jedná se o společnost, jejímž cílem je zvyšování úrovně ochrany spotřebitelů v České republice. Prodejce jejich převzetím dobrovolně vstoupil do systému „zvyšování kvality obchodních podmínek“, jehož cílem je zpřehlednění a zjednodušení obchodních podmínek, zlepšení vztahu mezi spotřebitelem a podnikatelem a jasná garance obchodních podmínek pro kupujícího - spotřebitele.