Úvodní strana / Výdejní místa Uloženka

Výdejní místa Uloženka

Ve spolupráci s největším srovnávačem cen Heureka.cz nabízíme možnost odebrat výrobky na výdejních místech HeurekaPoint. Zapomeňte na pošty s krátkou otevírací dobou, kurýra bez drobných nazpět i na přepravou poškozené balíčky.

Jednoduše si vyberte výdejní místo, které máte nejblíže, zboží si vyzvedněte cestou z práce a zaplaťte klidně až při převzetí. Otevírací doba je na řadě míst do  večera a místy i o víkendech. Aktuální seznam výdejních míst naleznete v průběhu objednávky.

 

 

Uloženka - výdejní místa profesionálně. Vyberte pobočku:
 

 

Výdejní místa jsou rozdělené do 2 kategorii :

1. Pobočky Uloženka ČR  - HeurekaPoint jedná se výdejní místa přímo pod správou Uloženka.cz. Tzn. výrobek si můžete bez problému vyzkoušet,  na výdejních místech je vyškolený personál přesně zaměřený na výdej zboží. Jedná se o plný servis při výdeji zboží naších výrobků.

2. Pobočky Uloženka ČR - Externí výdejní místa - jedná se o profesionálně vedenou síť výdejních míst partnerů Uloženky. Tato síť je určená jako čistě výdejní místa zakoupených výrobku.

OBJEDNÁNÍ  STAV  DOPRAVA  DORUČENÍ
Při dokončení objednávky vyberte  jako způsob dopravy HeurekaPoint. Vyberte si pobočku, která Vám nejvíce vyhovuje. Jakmile je zásilka doručena centrále Heureka Point, dostanete e-mailem kód pro sledování této zásilky. Zásilka je okamžitě připravena k nočnímu převozu expresní dopravou. Maximálně třetí den je  zásilka na vámi vybrané pobočce. Ihned po doručení zásilky na pobočku dostanete 
e-mail nebo SMS zprávu. Na vyzvednutí zásilky máte příštích 7 dní.


 

 

ZPŮSOB PLATBY
Na výdejních místech HeurekaPoint není možné platit kartou. Platba je možná pouze v hotovosti nebo bankovním převodem.

 

SLEDOVÁNÍ ZÁSILKY
Jakmile je zásilka předána na HeurekaPoint, dostanete emailem kód pro sledování zásilky. Stav Vaší zásilky můžete sledovat online zde:

https://tracking.ulozenka.cz/

PODMÍNKY VYUŽITÍ SLUŽBY
Maximální hmotnost zásilek je 20 kg.
Maximální výše dobírky je 50 000 Kč.
Cena služby: 40 kč včetně DPH
ZDARMA pro fotoaparáty, objektivy Canon, Nikon a další.

U zboží  které lze odebrat na HeurekaPoint se vám zobrazí při objednávce možnost volby pobočky HeurekaPoint.

VYZVEDNUTÍ ZÁSILKY
Jako základní údaj pro rozpoznání Vaší zásilky  na výdejním místě Uloženka, uvádíte ID číslo zásilky. Toto číslo obdržíte zprávou (mail nebo SMS) zároveň s informací – VAŠE ZÁSILKA JE PŘIPRAVENA K VYZVEDNUTÍ.

Pokud součástí převzetí je platba za zboží v hotovosti , již nepotřebujete žádný další údaj ani doklad, zásilka Vám bude vydána po provedení platby,

Pokud se jedná o vyzvednutí již předem zaplaceného zboží, přebírající se prokáže svým osobním dokladem (OP, ŘP, pas).

 

Prosím vezměte v úvahu, že se jedná o externí výdejní místa, na které se zboží musí dopravit a následně dále připravit k osobním odběru. Tzn. možnost osobního odběru na výdejních místech HeurekaPoint je cca o 1-2 dny později. O možnosti vyzvednutí jste vždy informování mailem a sms.

Proč u nás

Nakupujte bezpečně

Jsme ověřený zákazník portálu Heureka a vlastníme APEK certifikát.

Výdejní místa

Své zboží si můžete také vyzvednout na více než 200 výdejních místech.

Zboží ve vlastním skladu

98 % veškerého sortimentu máme skladem a je připraven k okamžité expedici.

Doprava zdarma

U nákupu vybraných produktu máte po ČR dopravu ZDARMA.