Úvodní strana / Sport / Fitness / Sporttestery a computery

Polar M200 White
90067741

POLAR M200 je multifunkční sportestr, který nepotřebuje pro měření tepu hrudní pás, hodnotu získává pomocí optického senzoru
Polar M200 White  - 1
Polar M200 White - 2/2
Proč u nás
Nakupujte bezpečně

Jsme ověřený zákazník portálu Heureka.cz, vlastníme certifikát  dTest a Česká kvalita ČR. Jsme členem APEK a evropského sdružení pro elektronickou komerci.

Výdejní místa

Své zboží si můžete také vyzvednout na více než 300 výdejních místech společnosti Uloženka a na více než 2700 výdejních míst České pošty po celé České republice.

Vlastní sklad v Praze

98 % zboží, které nabízíme, máme skladem v našem distribučním skladě. Tisíce kusů nejprodávanějších produktů připravených k okamžité expedici.

Doprava zdarma

U vybraných digitálních fotoaparátů a objektivů máte dopravu ZDARMA. Veškeré balíčky jsou doručovány v režimu "křehké" s velkým důrazem na opatrné zacházení.

Polar M200 White
90067741

Popis produktu

 POLAR M200 je multifunkční sportestr, který nepotřebuje pro měření tepu hrudní pás, hodnotu získává pomocí optického senzoru, umístěného na spodní straně "strojku". M200 je vybaven integrovanou GPS jednotkou, s vysokou přesností tak lze sledovat hodnotu rychlosti, vzdálenosti a nadmořské výšky. Sportestr je vybaven i senzorem pohybu pro monitorování celodenní aktivity. Konektivita s PC probíhá přes kabel s USB, který zároveň slouží k napájení baterie. S vybranými smartphony bezdrátově prostřednictvím bluetooth smart.

měření tepové frekvence (pomocí optického čidla): okamžitý tep (v tep/min nebo v % z TFmax), průměrný tep, maximální tep, průměrný a maximální tep v ručně zapsaném úseku, průměrný a maximální tep v automaticky zaznamenaném úseku

vestavěná GPS : umožňuje sledování rychlosti, tempa, vzdálenosti a nadmořské výšky. Po přenosu do app Polar Flow , lze sledovat trať v mapách. Mapa je provázaná s informacemi o měření tepu, rychlosti a vzdálenosti, je provázaná se záznamem mezičasů na trase. Možnosti měření: 

- rychlost v km/h nebo min/km; okamžitá, průměrná, maximálnírychlost v úseku (LAP Speed, průměrná a maximální)

- vzdálenost, vzdálenost úseku (LAP distance), vzdálenost automatického úseku

- okamžitá výška

- převýšení (nastoupané metry), klesání

- převýšení v úseku (v ručně zapsaném úseku a v automatikém)

- sportovní profily : Možnost přenosu vytvořených tréninkových profilů z aplikace

- běžecký index : Vypočítává se srdeční frekvence a rychlosti při běhu. Poskytne vám každodenní informace o vaší výkonnosti, a to jak aerobní kondici, tak i efektivitě běhu.

- chytré kalorie : měření kalorií a podílu tuků na vydané energii

- monitor denní aktivity:

- monitorování aktivity 24 hodin denně, 7 dní v týdnu (pro nonstop měření musíte mít hodinky stále na ruce, a to i v noci)

- activity Guide (průvodce aktivitou) - Doporučí vám denní cíl vaší aktivity. Ukáže různé možnosti, jak dostáhnout denního cíle.

kroky a vzdálenost - počítá kolik kroků za den uděláte. V aplikaci FLOW se můžete podívat jakou vzdálenost jste urazili za den.

upozornění na nedostatečnou aktivitu (textová výstraha s krátkým pípnutím v případě, že trávíte mnoho času sezením)

Pásma aktivity - Pásma aktivity zaznamenávají vaše každodenní aktivity podle pěti úrovní intenzity: odpočinek, sezení, nízká, střední a vysoká. Tato pásma můžete sledovat ve webové službě FLOW a aplikaci Polar Flow.

activity Benefit (přínos aktivity) - Funkce Activity Benefit vám poskytne denní, týdenní a měsíční zpětnou vazbu. Můžete se podívat, jak si vedete, buď ve svém mobilu nebo na internetu.

délka a kvalita spánku - Automaticky začne měřit délku vašeho spánku, jakmile ulehnete a vaše pohyby se zpomalí. Tím, že vám ukáže podíl vydatného a neklidného spánku, vám poskytne podrobný náhled na to, jak v noci spíte, abyste viděli, zda na váš spánek působí nějaké změny ve vašem všedním životě. 

funkce hodin:

denní čas v režimu 12/24, zobrazení digitální - číslicové
datum
budík - denní, Po-Pá nebo jednorázový
osvětlení displeje na 10s nebo trvalé osvětlení během tréninku
vodotěsné 30M - tedy pro plavání (tep ve vodě však neměří)

Technické parametry
Barva: Bílá
EAN: 725882042756
Hmotnost: 40 g
Velikost řemínku: M/L: 150–210mm
Obsah balení
Polar M200

Videa

M200

Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.

Odesláním dotazu beru na vědomí zpracování osobních údajů, za účelem odpovědi na dotaz.