ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Úvodní strana / Novinky / Spekulace o novém modelu Nikon D760

Spekulace o novém modelu Nikon D760

Digital24.cz - Spekulace o novém modelu Nikon D760    Nikon D750 právě oslavuje své první narozeniny, jenom představení bylo oznámeno v září 2014. Na tento model můžeme snést jenom chválu, této zrcadlovce se podařilo dostat na přední místo mezi nejlepšími DSLR v obrovském konkurenčním trhu.

 

Nikon D750 právě oslavuje své první narozeniny, jenom představení bylo oznámeno v září 2014.

Na tento model můžeme snést jenom chválu, této zrcadlovce se podařilo dostat na přední místo mezi nejlepšími DSLR  v obrovském konkurenčním trhu. Ale po ukončení téměř roku od oznámení této skvělé zrcadlovky, nejsme schopni získat jakékoliv zprávy nebo dokonce zvěsti týkající se nástupce této populární zrcadlovky Nikon D750. Takže si myslíme, že by to mohlo být dobré napsat něco podle  myšlenek o tom, co bychom mohli očekávat Nikon 760D (falešné jméno) a nebo se může takto označovat nový nástupce D750.

Uživatelé chějí nějakou nejnovější a aktualizovanou verzi softwaru Nikon D750.

Co rozlišení? Očekává se, že rozlišení nástupce respektovaného Nikon D750 zůstane stejné, jako je CMOS senzor 24.3MP formátu FX, protože pokud jde o uživatelé Nikon, tak jsou spokojeni s tímto 24.3MP rozlišením tohoto fotoaparátu a že aktuální senzor D750 je natolik dobrý, že dodává ostré snímky ve kvalitě, které jsme chtěli vidět.

Naše výpočty se říká, že bychom mohli mít to štěstí a vidět nový obrazový procesor. Zatím si netroufneme říct o jaký procesor půjde, ale musíme právo očekávat rychlý obrazový procesor uvnitř těla Nikon D760, odhadujeme že D760 pak asi bude používat buď Dual EXPEED 4 nebo 5, Single EXPEED.

ISO - snad Nikon to bude brát jako vážné téma a zvýši ISO na 102400 tak, aby uživatelé tohoto nového modelu Nikon D760 si mohli být jisti, že v náročné situaci nedostatečných světelných podmínek budou mít ty nejlepší podmínky pro natáčení.

A dalším, možná jedním velkých očekávání může být rychlost sériového snímání od 6.5fps do 8fps-10fps

Jednalo se o pár věcí, které očekáváme, že nová digitální zrcadlovka Nikon D760 by mohla mít, ale jen čas ukáže jestli jsme měli pravdu, či nikoliv.

zdroj http://thenewcamera.com/ 

Proč u nás

Nakupujte bezpečně

Jsme ověřený zákazník portálu Heureka a vlastníme APEK certifikát.

Výdejní místa

Své zboží si můžete také vyzvednout na více než 200 výdejních místech.

Zboží ve vlastním skladu

98 % veškerého sortimentu máme skladem a je připraven k okamžité expedici.

Doprava zdarma

U nákupu vybraných produktu máte po ČR dopravu ZDARMA.