ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Úvodní strana / Novinky / Sony oznámila nové vydání RX1R II

Sony oznámila nové vydání RX1R II

Digital24.cz - Sony oznámila nové vydání RX1R II     Společnost Sony oznámila nové vydání RX1R II full frame kompaktního fotoaparátu, který představuje stejný hybridní senzor CMOS AF s 399 aktivními fázemi AF body jako má Sony A7R II 42 MP.

 

Společnost Sony oznámila nové vydání RX1R II full frame kompaktního fotoaparátu, který představuje stejný hybridní senzor CMOS AF s 399 aktivními fázemi AF body jako má Sony A7R II 42 MP. Se zavedením hybridního senzoru AF CMOS rychlost AF fotoaparátu vzrostla až o 30% více než  RX1R. Nyní fotoaparát podporuje 5 sn fotografování s kontinuální sledování AF.

Fotoaparát Sony RX1R II je světově první kamera s optickým variabilním low-pass filtru, který může být nastaven na OFF a to na základě poptávky uživatelů a situace.

Nedávno ohlášené funkce fotoaparátu stejný Makro přepínač jako RX1, přepíná režim makro zapnutí a vypnutí. Fotoaparát  zachytí objekty bližší než 14cm.

Nicméně přesto že má RX1R II stejný snímač Sony A7R II, tak Sony RX1 R II není schopen zachytit 4K videa jako A7R II a to vzhledem k jeho výrobním omezením.

Na zadní straně fotoaparátu má jasný 3 " výklopný displej LCD, který se sklopí 109 stupňů a má také stažitelný 2.4M pixelů XGA OLED hledáček, který vám pomůže hodně při focení během slunečního záření.

Nicméně Sony vyhradil stabilizace obrazu a 4K funkce pro třetí generaci RX1 série kamery, určitě uvidíme všechny tyto funkce v nadcházející verzi RX1R III kamery. Wi-Fi a NFC jsou vestavěné a umožní dálkové ovládání ze smartphonů.

Proč u nás

Nakupujte bezpečně

Jsme ověřený zákazník portálu Heureka a vlastníme APEK certifikát.

Výdejní místa

Své zboží si můžete také vyzvednout na více než 200 výdejních místech.

Zboží ve vlastním skladu

98 % veškerého sortimentu máme skladem a je připraven k okamžité expedici.

Doprava zdarma

U nákupu vybraných produktu máte po ČR dopravu ZDARMA.