ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Úvodní strana / Novinky / Recenze Motorola MOTO 360

Recenze Motorola MOTO 360

Digital24.cz - Recenze Motorola MOTO 360    Uvažujete o chytrých hodinkách ? o Moto 360? - Zde máme jednu skutečnou recenzi, možná vám pomůže k rozhodování.

 

Uvažujete o chytrých hodinkách ? o Moto 360? - Zde máme jednu skutečnou recenzi, možná vám pomůže k rozhodování.

 

Když jsem objednal Moto 360 byl jsem docela skeptický. Vlastně jsem se, abych byl upřímný, snažil zrušit svou objednávku. Objednávka už byla zpracovaná a už ji měl kurýr a tak jsem si řekl, že to teda s MOTO 360 zkusím.

 

Počáteční rozbalení bylo vzrušující, pak trošku zklamáním. Vypadá to krásné. Velká balení. Zapněte jej a šup.. 5% baterie. Opravdu? To byla rána pod pás, chtěl jsem je hned vyzkoušet a ještě k tomu okamžité aktualizace, které nemůžou být provedené s tak nízkou baterie. Tak jsem rozbalil nabíječku a plácnout ji tam. Naštěstí to běželo uspokojivým tempem. Nevím přesně jak dlouho to trvalo, ale vrátil jsem se asi hodinu a půl později, a už to bylo v plném nabití. Dlouhé čekání na nabití, později ještě aktualizace a teď už jenom si hrát. (Ta první aktualizace vypadala jako věčnost)

 

Okamžitě jsem byl ohromen tím, jak rychle a snadno to bylo použitelné. Google nyní funguje hladce. Poslat text, nebo jít do nastavení, atd .. to byla hračka. Dostat mail a okamžitě ho vidět, k nezaplacení. Pokud bych potřeboval, mohl jsem přejet prstem a přečíst celý e-mail a ještě lépe, s rychlým kliknutím bych mohl odpovědět! Vynikající! Když se dostanete zprávu, Hangout můžete přejet a vrátit se a vidět celý rozhovor! BONUS! Líbí se mi to.

 

Pojďme se přesunout na druhý den do reálného světa. Vytáhl jsem je z nabíječky v 5:40 hodin a plácl je na mé zápěstí. Na cestě do práce jsem obdržel několik mailů souvisejících s práci a byl schopen rychle zkontrolovat všechny z nich. Miluji to! Pracuji ve škole, takže samozřejmě můj telefon má po celou dobu vypnutý zvuk a po většinu dne mi chybí mnoho mých oznámení, které bych potřeboval. S Moto 360 dnes mi nechybělo nic, veškeré oznámení, maily, zprávy, o všem jsem věděl okamžitě. Mohl bych pracovat venku na nějaké opravě a okamžitě získat oznámení ze strany zaměstnanců o problémech, aniž bych musel práci přerušit. Nedokážu vyjádřit to, jak mě hodinky přesvědčili a dokázali, jak moc šikovný je tento přístroj. Šel jsem dolů po chodbách a dostal jsem sms, můj nevlastní otec mi děkoval, že jsem dneska odvezl odpadky, jedno kliknutí na odpověď, říkám "To není problém", a bum.. hotovo ! Cha! Miloval jsem to. On byl šokován, protože za normálních okolností v práci to trvá docela nějaký čas, než jsem odpověď. Chtěl vědět, jestli jsem si vzal den volna :). Rychle jsem odpověděl zase přes hlas, "že pracuji a jak užitečné ty hodinky jsou ( ukázal jsem mu je noc předem).

 

Ukázal jsem ho je několika lidem, jak snadné je použití, jak odpovědět na mail, jak poslat text atd všichni byli překvapení a během pár minut ji je taky oblíbili. V 17:00 hod, teda cca po 12 hod, Moto 360 byl na 20% baterie. Můj telefon se však stále nabitý  na 88%. Telefon jsem totiž nepoužil celý den !!! No to je něco jiného! :).

Musím říct, že hodinky velmi rychle dokážou změnit návyky a poté hned zjistíte, že bez nic se už neobejdete.

 

Teda poslední věty :

Je to skvělé mít to zařízení. Funkčnost, snadné použití a požitek jsou na plný počet. Mohl bych vidět nějaký prostor pro zlepšení (pomoci hlasového příkazu odpovědět na text, aniž byste se  museli dotknout displeje ?), Ale je to skvělý výchozí bod.

Byl jsem zmatený, jak moc jsem použil hodinky. Nemohl jsem uvěřit, jak užitečné se to vlastně ukázalo být. A nepoužívat svůj telefon po celý den ??? Nemůžu si vzpomenout, kdy naposledy se to stalo, ale myslím, že jsem neměl vlastní chytrý telefon :)

 

nabídka zde : https://www.digital24.cz/Mobily-GPS/Wearables/Chytre-hodinky/Motorola-Moto-360-Dark-metal.html

Proč u nás

Nakupujte bezpečně

Jsme ověřený zákazník portálu Heureka a vlastníme APEK certifikát.

Výdejní místa

Své zboží si můžete také vyzvednout na více než 200 výdejních místech.

Zboží ve vlastním skladu

98 % veškerého sortimentu máme skladem a je připraven k okamžité expedici.

Doprava zdarma

U nákupu vybraných produktu máte po ČR dopravu ZDARMA.