ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Úvodní strana / Novinky / Philips BRI956

Philips BRI956

Digital24.cz - Philips BRI956    Systém Philips Lumea využívá inovativní technologii na bázi světla nazvanou IPL (Intense Pulsed Light), která přeruší cyklus opětovného růstu chloupků.

Odvozeno od profesionální technologie IPL, vyvinuto s dermatology

   Odvozeno od profesionální technologie IPL, vyvinuto s dermatology                                                                          

Systém Philips Lumea využívá inovativní technologii na bázi světla nazvanou IPL (Intense Pulsed Light), která přeruší cyklus opětovného růstu chloupků. Jemné pulzy světla po několika ošetřeních znemožní kořenům chloupků stát se znovu aktivními. Technologie IPL je k dispozici ve specializovaných salónech od roku 1997. Zařízení Philips Lumea bylo odvozeno z této profesionální technologie IPL a umožňuje vám snadno a efektivně využít tuto technologii z pohodlí domova. Zařízení Philips Lumea Prestige představuje vyvrcholení 14 let výzkumu a vývoje ve spolupráci s předními dermatology

Ověřená účinnost

Ověřená účinnost

Objektivní studie prokazují významné omezení růstu chloupků po pouhých třech či čtyřech ošetřeních v rozestupu dvou týdnů, po nichž byla pokožka hladká a bez chloupků. Pro udržení těchto výsledků proveďte vždy po čtyřech až osmi týdnech drobné úpravy. – Chcete-li tento obrázek zvětšit, klikněte na něj v galerii obrázků v horní části této stránky.

Vhodné pro širokou škálu typů chloupků i pokožky
Vhodné pro širokou škálu typů chloupků i pokožkySystém Philips Lumea účinně, snadno a bezpečně působí na celou řadu různých typů chloupků a pokožky. Je efektivní u chloupků barvy přirozeně tmavé blond, hnědé i černé a u tónů pokožky od velmi světlé až po tmavě hnědou. Podobně jako jiné technologie založené na IPL není systém Philips Lumea vhodný k ošetření světlých blond nebo zrzavých chloupků a není vhodný pro velmi tmavou pokožku kvůli požadavku na vysoký kontrast mezi pigmentem v barvě chloupků a v odstínu kůže.

Unikátně zakřivené nástavce pro rozličné oblasti těla


Zařízení Philips Lumea Prestige se inspirovalo jedinečností každé části těla a je tak jediným zařízení IPL, které nabízí unikátně zaoblené nástavce navržené pro optimální výsledky v různých částech těla. Nástavce se liší různými kombinacemi tvaru, velikosti okénka a filtru. Zařízení Philips Lumea Prestige nabízí specializované ošetření těla (nohy, paže, břicho) a tváře (horní ret, brada), oblasti třísel a podpaží.

Nástavec pro podpaží, střední velikost, vyklenutý tvar pro podpaží


Nástavec pro podpaží, střední velikost, vyklenutý tvar pro podpaží


Je zhotoven se speciálním zaobleným tvarem pro aplikaci na těžko dostupné chloupky v podpaží – okénko o velikosti 3 cm2. 86 % žen je spokojeno s redukcí chloupků v podpažNástavec pro třísla, zaoblený s průhledným filtrem pro třísla

Nástavec pro třísla, zaoblený s průhledným filtrem pro třísla


Nástavec je speciálně navržen tak, aby účinně ošetřil chloupky v oblasti třísel. Je zaoblený, s extra průhledným filtrem. Chloupky v této oblasti jsou obvykle silnější a hustší než chloupky na nohou. Velikost okénka 3 cm2. 78 % žen je spokojeno s redukcí chloupků v oblasti třísel

Nástavec na tělo se vyznačuje větší velikostí a prohnutým tvarem pro velké plochy

Nástavec na tělo se vyznačuje větší velikostí a prohnutým tvarem pro velké plochy

 Díky větší velikosti a prohnutému provedení kopíruje tvar těla a účinně tak pokrývá oblasti, jako jsou nohy, paže a břicho. Rychlejší ošetření velkých ploch těla umožňuje také díky největšímu okénku pro ošetření o velikosti 4,1 cm2. 83 % žen je spokojeno s redukcí chloupků na nohách.

Nástavec na obličej s přesným tvarem a speciálním filtrem na obličej

 


Nástavec na obličej s přesným tvarem a speciálním filtrem na obličej

Má svůj vlastní, zvlášť navržený vestavěný filtr a malé ploché okénko pro šetrné a přesné použití na horní ret, bradu a čelist (2 cm2). 84 % žen je spokojeno s redukcí chloupků na tváři.


Se senzorem SmartSkin

Se senzorem SmartSkinZařízení Philips Lumea Prestige nabízí 5 stupňů nastavení energie a usnadňuje výběr toho správného pomocí senzoru Smart Skin. Senzor SmartSkin vám kdykoli poradí vhodnou volbu nastavení pro váš tón pleti.


 


Systém Philips Lumea představuje kompletní řešení dodávané tak, aby bylo ihned připraveno k použití. Nepotřebujete žádné doplňkové kazety ani gely.

 

Proč u nás

Nakupujte bezpečně

Jsme ověřený zákazník portálu Heureka a vlastníme APEK certifikát.

Výdejní místa

Své zboží si můžete také vyzvednout na více než 200 výdejních místech.

Zboží ve vlastním skladu

98 % veškerého sortimentu máme skladem a je připraven k okamžité expedici.

Doprava zdarma

U nákupu vybraných produktu máte po ČR dopravu ZDARMA.