ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Úvodní strana / Novinky / Nová zrcadlovka Nikon D3300

Nová zrcadlovka Nikon D3300

Digital24.cz - Nová zrcadlovka Nikon D3300    Společnost Nikon uvedla na trh novou digitální zrcadlovku Nikon D3300. Tento fotoaparát s malými rozměry a nízkou hmotností je brilantním prostředkem pro získání vysoké kvality obrazu digitálních jednookých zrcadlovek při zachování jednoduchého ovládání. Tato zrcadlovka získala ocenění asociace TIPA jako "Nejlepší digitální jednooká zrcadlovka pro začátečníky 2014"

 

Režim Průvodce společnosti Nikon i nadále odstraňuje nejistotu týkající se nastavení fotoaparátu při fotografování všech motivů od scén s nízkou hladinou osvětlení až po krásné portréty a umožňuje získat příjemně jednoduchým způsobem vynikající snímky a videosekvence. Sada funkcí umožňuje fotoaparátu D3300 zachytit více detailů a produkovat brilantnější snímky, zejména při fotografování s vysokými citlivostmi ISO za nízké hladiny osvětlení. Mezi inovace fotoaparátu patří obrazový snímač CMOS s 24,2 milionu pixelů nové konstrukce bez optického antialiasingového filtru (OLPF), širší rozsah citlivostí ISO (max. ISO 12 800), nový výkonný systém zpracování obrazu Nikon EXPEED 4 a rychlejší sériové snímání s frekvencí až 5 sn./s.

 

 

Jeho obrazový snímač s 24,2 milionu pixelů se vyznačuje speciální konstrukcí bez optického antialiasingového filtru, takže zachytí i ty nejjemnější detaily a struktury s úchvatnou ostrostí. Snímky jsou také působivě brilantní, zejména při použití objektivů NIKKOR. Díky novému výkonnému systému zpracování obrazu EXPEED 4 a rozsahu citlivostí ISO sahajícímu nyní až k hodnotě ISO 12 800 (s možností dalšího zvýšení až na ekvivalent ISO 25 600) jsou i snímky pořizované za slabého osvětlení vysokými citlivostmi ISO krásně reprodukovány a nabízejí výjimečnou brilanci a bohatou gradaci. Díky frekvenci sériového snímání až 5 sn./s lze zachytit přesně ve správném okamžiku všechny akce s rychle se pohybujícími objekty a prchavé okamžiky nebo výrazy. A bez ohledu na to, jak rychle akce probíhá, máte díky 11bodovému AF systému s křížovým snímačem uprostřed obrazového pole záruku perfektního zaostření za všech okolností.

Fotoaparát Nikon D3300 obsahuje nově zahrnutý režim speciálních efektů, který usnadňuje získání tvůrčího, uměleckého vzhledu snímků a videosekvencí. Uživatelé si užijí mnoho zábavy s 13 různými volitelnými efekty a získají osobité snímky a videosekvence. Mezi volitelné efekty patří efekt Pop, který zjasňuje barvy zvýšením jejich sytosti, režim Efekt dětského fotoaparátu, který vytváří efekt ve stylu retro, a režim Jednoduché panoráma, který vytváří vynikající panoramatické snímky rozsáhlých krajin nebo městských vedut. Všechny efekty jsou velmi snadno použitelné a jejich účinky lze během fotografování zobrazit v reálném čase na velkém monitoru LCD fotoaparátu.

Fotoaparát umožňuje nejen snadno pořizovat vynikající snímky, ale stejně jednoduše lze s jeho pomocí také zaznamenávat skvělé videosekvence. Funkce D-Movie fotoaparátu je schopna zaznamenávat Full HD videosekvence při snímacích frekvencích až 50p/60p při použití kontinuálního zaostřování, což znamená, že poskytuje plynulé záznamy i rychle pohyblivých akcí včetně pozoruhodné ostrosti a brilance obrazu. Samostatné tlačítko záznamu videosekvence umožňuje jednoduše zahájit záznam a vestavěný stereofonní mikrofon - plus kompatibilita s externím stereofonním mikrofonem ME-1 společnosti Nikon - dovolují získat videosekvence, které nejen dobře vypadají, ale mají i dobrý zvuk.

Pořízené snímky lze odeslat přímo z fotoaparátu na libovolné chytré zařízení s operačním systémem iOSTM nebo AndroidTM1, připravené pro snadný přenos na sociální sítě, jako jsou Facebook, Instagram nebo Twitter. A díky působivé kvalitě obrazu tyto snímky vždy vzbudí pozornost! Funkce Wi-Fi je velmi praktická rovněž pro fotografování, protože umožňuje použít chytré zařízení pro zobrazení náhledu fotografovaného motivu nebo dálkové ovládání fotoaparátu a pořizování vynikajících autoportrétů. 

Vynikající ergonomie, přehledná menu a specializovaná jednoúčelová tlačítka pro často používané funkce, jako je D-Movie nebo živý náhled, zaručují rychlou a intuitivní práci s fotoaparátem. 7,5cm (3") monitor LCD s širokým pozorovacím úhlem a 921 000 pixely nabízí vysoce brilantní obraz a nové tlačítko „i", které je prakticky umístěné na zadní straně fotoaparátu, umožňuje obejít hlavní menu pro rychlou změnu nastavení během fotografování. Jasný a rozměrný optický hledáček (zobrazující přibližně 95 % obrazového pole při zvětšení 0,85×) usnadňuje zachycení perfektně načasovaných snímků, a to zejména při fotografování rychlých akcí ve velkých vzdálenostech. Jako novinku u fotoaparátu D3300 mohou uživatelé fotografující s využitím hledáčku volit mezi klasickým rozhraním a grafickým rozhraním s animovanými nastaveními pro intuitivnější ovládání.

Nikon D3300 má malé rozměry při velké kvalitě obrazu a je tak přitažlivější digitální jednookou zrcadlovkou, než tomu bylo u dřívějších modelů. Neuvěřitelně lehké tělo přístroje váží pouhých 410 g (bez paměťové karty a baterie). Fotoaparát nabízí navzdory svým malým rozměrům velký, komfortní grip pro snadné uchopení a stabilní držení.

Proč u nás

Nakupujte bezpečně

Jsme ověřený zákazník portálu Heureka a vlastníme APEK certifikát.

Výdejní místa

Své zboží si můžete také vyzvednout na více než 200 výdejních místech.

Zboží ve vlastním skladu

98 % veškerého sortimentu máme skladem a je připraven k okamžité expedici.

Doprava zdarma

U nákupu vybraných produktu máte po ČR dopravu ZDARMA.