ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Úvodní strana / Novinky / Bezzrcadlový fotoaparát Nikon Z fc

Bezzrcadlový fotoaparát Nikon Z fc

Digital24.cz - Bezzrcadlový fotoaparát Nikon Z fc    Společnost Nikon představuje klasický bezzrcadlový fotoaparát Nikon Z fc s objektivem NIKKOR Z DX 18–140 mm f/3,5–6,3 VR
Společnost Nikon představuje klasický bezzrcadlový fotoaparát Nikon Z fc s objektivem NIKKOR Z DX 18–140 mm f/3,5–6,3 VR

Bezzrcadlový fotoaparát Nikon Z fc. Foto 1

Bez chloupků po dobu nejméně 3 měsíců*.
Společnost Nikon se přichází na trh s novým modelem bezzrcadlovky s označením Nikon Z fc. Jedná se o první model řady Z v tradičním designu. Zařízení připomíná legendární kinofilmovou zrcadlovku Nikon FM2, která se začala vyrábět v roce 1982 a znamenala zlom v historii Nikonu. Tím ale podoba s ikonickým modelem končí, Nikon Z fc formátu DX je prvním fotoaparátem řady Z v tradičním designu s novými inovacemi řady Z. Nový fotoaparát disponuje tradičními ovládacími tlačítky a kolečky pro nastavení parametrů fotografování (rychlost závěrky, citlivost, korekce expozice), kulatým okulárem elektronického hledáčku a vyrytým logem Nikon, které se používalo v 70.-80. letech minulého století.

Bezzrcadlový fotoaparát Nikon Z fc. Foto 2

Bezzrcadlový fotoaparát Nikon Z fc. Foto 3

Bezzrcadlový fotoaparát Nikon Z fc. Foto 4

Tělo fotoaparátu Nikon Z fc je vyrobeno z lehké a odolné slitiny hořčíku. Uvnitř těla je snímač formátu DX s úhlopříčkou 20,9 megapixelů (23,5 × 15,7 mm), vylepšené je zaostřování s detekcí očí a s detekcí zvířat jako u modelů Nikon Z7II a Nikon Z 6II. Jako první z řady Z podporuje korekci expozice v automatickém režimu a nabízí 20 předvoleb Creative Picture Control pro tvorbu unikátních výrazů a úpravu efektů. Fotoaparát je vybaven 3palcovým výklopným dotykovým displejem o velikosti 1,04 milionu bodů a elektronickým hledáčkem (EVF) o průměru 0,39 palce s rozlišením 2,36 milionu bodů.
Pro přenos snímků a videa pomocí aplikace SnapBridge 2.8 můžete volit mezi dvěma režimy propojení a snadno ji využívat i pro sdílení na sociálních sítích.

Nikon Z fc Product Tour Video
Fotoaparát Nikon Z fc vám umožňuje nastavit široký rozsah citlivosti v rozmezí ISO 100-51200, což umožňuje pořizovat čisté fotografie a videa i za nízké úrovně osvětlení, pořizovat souvislé fotografování rychlostí až 11 snímků za sekundu, zaznamenávat snímky ve formátu NEF (RAW) s barevnou hloubkou 12 nebo 14 bitů. Fotoaparát také umožňuje nahrávat videa ve Full HD rozlišení až 120 snímků za sekundu nebo 4K při 30 snímcích za sekundu. K ukládání záběrů lze použít paměťové karty SD / SDHC. Zařízení má USB typ C, HDMI (typ D), 3,5 mm audio vstup. Podporováno je napájení a USB nabíjení. Kapacita baterie vystačí na zhruba 300 snímků. Přístroj má rozměry 134,5 × 93,5 × 43,5 mm a hmotnost 445 g.

Bezzrcadlový fotoaparát Nikon Z fc. Foto 5

Bezzrcadlový fotoaparát Nikon Z fc. Foto 6

Nikon Z fc je dodáván v sadě s objektivy NIKKOR Z DX 16-50 mm f / 3,5-6,3 VR (Silver Edition), standardním objektivem se zoomem ve stříbrném provedení, a NIKKOR Z 28 mm f / 2,8 SE v tradičním provedení. Oba objektivy jsou lehké a kompaktní, harmonicky splynou s klasickým designem fotoaparátu.

Bezzrcadlový fotoaparát Nikon Z fc. Foto 7 Bezzrcadlový fotoaparát Nikon Z fc. Foto 8

Společnost Nikon navíc oznámila vývoj nového objektivu NIKKOR Z DX 18-140 mm f / 3,5-6,3 VR s proměnnou ohniskovou vzdáleností. Výkonný objektiv se zoomem je určen pro fotoaparáty APS-C (formát Nikon DX), které používají bajonet Nikon Z.
Used materials from itc.ua
Proč u nás

Nakupujte bezpečně

Jsme ověřený zákazník portálu Heureka a vlastníme APEK certifikát.

Výdejní místa

Své zboží si můžete také vyzvednout na více než 200 výdejních místech.

Zboží ve vlastním skladu

98 % veškerého sortimentu máme skladem a je připraven k okamžité expedici.

Doprava zdarma

U nákupu vybraných produktu máte po ČR dopravu ZDARMA.