ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Úvodní strana / Novinky / Nikon D850

Nikon D850

Digital24.cz - Nikon D850    Nikon D850 nahradí model D810, který byl doposud považován za jeden z nejvýkonnějších digitálních fotoaparátů světa.
 
 
 
 
Nikon oficiálně představil D850 - přístroj, o kterém informoval veřejnost už před pár týdny. Nahrazuje model D810, který byl doposud považován za jeden z nejvýkonnějších digitálních fotoaparátů světa.Nikon D850 je univerzální pracovní nástroj s kterým můžete fotit produktovou fotografii, makro, modelky v ateliéru, svatby, sport, krajinu, architekturu, nebo třeba reportáže. Je určený především profesionálům pracujícím v nejnáročnějších povětrnostních podmínkách, přístroj je utěsnění proti vnikání prachu a vlhkosti.
 
Fotografie mají rozlišení 45,4 Mpx, soubory ve formátu RAW můžete ale zaznamenávat i v nižších rozlišeních 25,6 a 11,4 Mpx. Nová architektura mikročoček bez mezer na obrazovém snímači umožňuje získat výjimečné detaily.
 
Vaše sportovní snímky můžete fotit rychlostí 7 až 9 snímků za sekundu, a to i při horším světle, citlivost totiž můžete nastavit v rozsahu ISO 64 - 25 600.
AF modul použitý v D850 je stejný, jako v modelech Nikon D5 a D500. Má 153 ostřicích bodů a jedná se o nejvýkonnější AF systém současnosti. Jeho citlivost je až -4EV, to znamená, ze dokáže zaostřovat pouze za svitu měsíce.
 
Videa můžete natáčet v rozlišení 4K frekvencí 30 sn/s. Nikon D850 přitom k záznamu využívá celou plochu snímače. Přímo ve fotoaparátu také můžete vytvářet 4K časosběrné záběry, při následném zpracování zdrojových dat v počítači ale můžete vytvářet časosběrná videa v rozlišení 8K.
 
Zcela nová je také funkce bezhlučného fotografování, která umožňuje získat perfektně ostré snímky ve vysokém rozlišení bez zvuku závěrky. Nikon D850 je tak první digitální zrcadlovkou vybavenou funkcí pro fotografování s posunem zaostření pro získání výjimečně ostrých snímků s velkou hloubkou ostrosti.
Proč u nás

Nakupujte bezpečně

Jsme ověřený zákazník portálu Heureka a vlastníme APEK certifikát.

Výdejní místa

Své zboží si můžete také vyzvednout na více než 200 výdejních místech.

Zboží ve vlastním skladu

98 % veškerého sortimentu máme skladem a je připraven k okamžité expedici.

Doprava zdarma

U nákupu vybraných produktu máte po ČR dopravu ZDARMA.