Úvodní strana / Malé spotřebiče

Philips S5510/45 Series 5000
S5510/45

Doprava zdarma
Frézkový holicí strojek • výkyvná hlava • plovoucí frézky • nástavec pro zastřihovaní chloupků v nose a uších • mód pro rychlejší holení • zastřihovací nástavec • až 50 minut provozu na baterii
Proč u nás
Nakupujte bezpečně

Jsme ověřený zákazník portálu Heureka.cz, vlastníme certifikát  dTest a Česká kvalita ČR. Jsme členem APEK a evropského sdružení pro elektronickou komerci.

Výdejní místa

Své zboží si můžete také vyzvednout na více než 300 výdejních místech společnosti Uloženka a na více než 2700 výdejních míst České pošty po celé České republice.

Vlastní sklad v Praze

98 % zboží, které nabízíme, máme skladem v našem distribučním skladě. Tisíce kusů nejprodávanějších produktů připravených k okamžité expedici.

Doprava zdarma

U vybraných digitálních fotoaparátů a objektivů máte dopravu ZDARMA. Veškeré balíčky jsou doručovány v režimu "křehké" s velkým důrazem na opatrné zacházení.

Philips S5510/45 Series 5000
S5510/45

Popis produktu

Strojek se přizpůsobí tvarům Vaší tváře díky výkyvné hlavici s pohyblivými frézkami. Hustší vousy rychleji oholíte zapnutím Turbo+ režimu a strojek pohodlně udržíte v čistotě, protože ho můžete omývat po tekoucí vodou. To vše nabízí holicí strojek Philips S5510/45 Series 5000, který Vám pomůže rychleji a snadněji upravit vousy.

Ryhleji hladká tvář s holicím strojkem Philips S5510/45 Series 5000
Rychlejší oholení partií s hustšími vousy. Strojek s vylepšenou technologií Turbo+ má o 20% vyšší výkon. Když ji aktivujete, tak rychleji oholíte části tváře s hustšími vousy. Holení tak bude rychlejší a díky tomu i pohodlnější.
 
Přesný a zároveň jemný kontakt s pokožkou. Díky systému holicích frézek MultiPrecision oholíte rychle jak delší, tak kratší vousy v několika tazích. Frézky jsou zároveň vybaveny dvojitým břitem Super Lift & Cut, který každý vous nejprve nadzvedne a následně jej uřizně těsně u pokožky. Vaše tvář tak bude vždy precizně a hladce oholena.
 
Ještě větší pohodlí. Holicí hlava a jednotlivé frézky se pohybují v pěti různých směrech. Díky tomu se strojek při holení ještě lépe přizpůsobí tvarům Vaší tváře a záhybům krku nebo čelisti. Systém holicích hlav Flex Vám tak zaručí ještě pohodlnější oholení.
 
Snadné vytvarování knírku, bradky nebo kotlet. S konečnou úpravou vzhledu Vám pomůže zastřihovací nástavec, se kterým pohodlně a přesně upravíte okraj kníru, kotlet nebo bradky.
 
Zbavte se i nepříjemných chloupků v nose a uších. Rychle a bezpečně odstraníte nechtěné chloupky z nosu a uší pomocí speciálního nástavce ProtecTrim. Ten je speciálně navržen tak, aby rychle, snadno a bez tahání odstranil chloupky z těchto těžko dostupných míst.
 
Vlastnosti holicího strojku Philips S5510/45 Series 5000

Holicí systém:
Flexibilní holicí hlavy Flex se pohybují v pěti směrech
Pro dokonalé vytvarování knírku, bradky nebo kotlet lze použít výměnný zastřihovací nástavec
Dvojitý břit Super Lift & Cut vousy nadzvedne a uřízne přímo u pokožky
Odstranění nechtěných chloupků v nose nebo uších pomocí speciálního nástavce

Čištění:
100% voděodolný - můžete ho pohodlně čistit pod tekoucí vodou

Nabíjení:
Až 50 minut provozu na baterii po hodině nabíjení
Můžete se také holit se strojkem zapojeným do sítě
Třístupňová kontrolka stavu nabití a cestovního zámku

Technické parametry
EAN: 8710103738152
Omyvatelný: ANO
Doba nabíjení: 60
Doba chodu na baterii až: 50
Zastřihovač vousů: ANO
Automatická volba napětí: ANO
Druh strojku: Frézkový
Určení: Pánský
Plovoucí planžety/frézky: ANO
Obsah balení

Holicí strojek Philips S5510/45 Series 5000
Nástavec pro detailní zastřihování
Nástavec pro detailní zastřihování
Cestovní pouzdro
Nabíječka

Videa

Philips Series 5000

Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.

Odesláním dotazu beru na vědomí zpracování osobních údajů, za účelem odpovědi na dotaz.