Úvodní strana / Malé spotřebiče
Proč u nás
Nakupujte bezpečně

Jsme ověřený zákazník portálu Heureka.cz, vlastníme certifikát  dTest a Česká kvalita ČR. Jsme členem APEK a evropského sdružení pro elektronickou komerci.

Výdejní místa

Své zboží si můžete také vyzvednout na více než 300 výdejních místech společnosti Uloženka a na více než 2700 výdejních míst České pošty po celé České republice.

Vlastní sklad v Praze

98 % zboží, které nabízíme, máme skladem v našem distribučním skladě. Tisíce kusů nejprodávanějších produktů připravených k okamžité expedici.

Doprava zdarma

U vybraných digitálních fotoaparátů a objektivů máte dopravu ZDARMA. Veškeré balíčky jsou doručovány v režimu "křehké" s velkým důrazem na opatrné zacházení.

Braun Precision Trimmer Cruzer Z6
CruzerZ6

Popis produktu

Perfektný vzled díky přesnosti
Pomocí zastříhávače Braun Precision Trimmer Cruzer Z6 můžete vytvářet přesně takový vzhled, jaký si přejete. S tímto ergonomicky tvarovaným zastřihávačem lehce dosáhnete také těžko přístupným míst, například pod nosem a na bradě. Je lehko ovladatelný a jeho používání je plně intuitivný. Jeho hlavice zajistí precizní formu  a milimetrovou přenost. Díky 5 milimetrové hlavici budete mít vždy čerstvě ostříhanou bradu, zatímco s 8 milimetrovou hlavicí si můžete vytvarovat delší bradu.

Přesné kontury
S extra malou hlavicí si můžete vytvořit ostré linie a tvary. Toto příslušenství je možné použít také v těžko přístupných místech jako je oblast pod nosem nebo na hraně brady.

Dvě hlavice - pro přesný a flexibilní střih
Stojan - je ideálním místem pro uložení zastřihávače
Extra malá hlavice - na tvarování ostrých linií
Omyvatelný - hlavice a také hlava zastřihávače jsou omyvatelné
Baterie (AAA) - až 120 minut používání

Technické parametry
EAN: 4210201034292
Videa

Braun Trimmer

Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.

Odesláním dotazu beru na vědomí zpracování osobních údajů, za účelem odpovědi na dotaz.