Úvodní strana / Kontakty

Kontakty

 

Vážení Zákazníci!

Vzhledem k nastalé situaci s koronavirem, dočasně zastuvejeme osobní odběr zboží. 
Osobní doručeni reklamace nebo vrácení zboží také bohužel není možné.  

Česká obchodní inspekce (ČOI) apeluje na spotřebitele, aby v době nouzového stavu především mysleli na své zdraví a vyřizování záležitostí týkající se zboží či reklamací, které nejsou nezbytně nutné, raději zvážili. Šikanózní trvání na vyřízení reklamací spotřebního zboží v běžných lhůtách může mít povahu jednání v rozporu s dobrými mravy, kterému není přiznána právní ochrana. Nebereme Vám právo na reklamaci zboží, prosíme ale o shovívavost v délce její vyřizování. Z důvodu omezení provozu servisních center ode dne 22.10.2020 nebude bohužel možné garantovat reklamační lhůtu 30 dnů.

Děkujeme za pochopení.

 

 

Provozovatel internetového obchodu

 

 

Český velkoobchod s.r.o.

Albatrosová 286
252 42, Jesenice u Prahy
IČ: 24823694
DIČ: CZ24823694

 

 

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku, vedeného městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 177668

Číslo bankovního účtu Raiffeisen Bank: 421183052 / 5500

INFO LINKA: 722 093 063 
Email: info@digital24.cz
Pracovní doba infolinky: PO-PA  8:00-16:00


REKLAMACE, ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY : 774 282 507 
Email:
rma@ceskyvelkoobchod.cz
Pracovní doba infolinky: PO-PA  8:00-16:00

TECHNICKÉ DOTAZY::
Email: tech@ceskyvelkoobchod.cz
Pracovní doba: PO-PA  8:00-16:00

Osoba odpovědná za provoz eshopu: Vítězslav Dužík

Servis - Technická podpora

 

 


Distribuční sklad Mail Step a.s. - Hall D2 - Digital24.cz

Do Čertous 2760/10
Praha 9 - Horní Počernice

 


Kancelář společnosti ( PO - PÁ 08:00 - 16:00 hod ) : 

>


Reklamované zboží zašlete:  

Český velkoobchod s.r.o.,  Františka Diviše 944/1, 104 00 Praha 10 - Uhříněves


 

 

  

SERVIS+

Pro vaše pohodlí jsme zavedli novou službu SERVIS+, svoz výrobků přímo od vás do autorizovaného servisu. Díky přímému zaslání výrobků ušetříte čas s doručením výrobků do servisu, čas na vyřešení reklamace a navíc vám ušetříme cestu na poštu. V rámci služby SERVIS+ zařídíme svoz přímo z vámi určeného místa (např. domova, práce, prodejny) a to s garanci vyzvednutí do 48 hod.

 

   

Bezpečný nákup

Provozovatel internetového obchodu Digital24.cz, společnost Český velkoobchod s.r.o, je ryze česká společnost, která působí na čekém trhu již řadu let. Máme tisíce spokojených zákazníků z celé České republiky. Zkušenosti s nákupem u naší společnosti si můžete ověřit u reálných zákazníků, kteří již u nás provedli nákup.

   

Heureka - ověřeno zákazníky

Díky spokojenosti ověřených zákazníků získal internetový obchod Digital24.cz prestižní certifikát ověřeno zákazníky od předního českého porovnávače cen Heureka.cz. Hodnocení našeho obchodu skutečnými zákazníky patří dlouhodobě mezi nejlepší na trhu. Zlaté Ověřeno zákazníky získávají ty e‑shopy, které jsou zapojeny do služby Ověřeno zákazníky a za období posledních 90 dní získají dostatečný počet respondentů a to v řádu stovek hodnocení.

   

Certifikovaný obchod APEK

Internetový obchod Digital24.cz prošel náročným certifikačním procesem, který zajištuje zákazníkovi záruku bezpečeného nákupu a dává jistotu a záruku kvalitních služeb. Jsme řádným členem Asociace pro elektronickou komerci (APEK), sdružení firem a podnikatelů v oboru elektronického obchodu. Cílem asociace je soustavně podporovat rozvoj elektronického obchodování v České republice. Mezi členy patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti a finanční instituce.

   

Ecommerce Europe Trustmark

Ecommerce Europe Trustmark vás ochrání, když nakupujete prostřednictvím internetového obchodu v jiné zemi EU. Pokud vidíte logo Ecommerce Europe Trustmark na webových stránkach internetových obchodů které navštívíte, znamená to, že daný internetový obchod sa zavázal obchodovat v souladu s kodexem Ecommerce Europe Trustmark, který zaručuje etické standardy na digitálním trhu. Ecommerce Europe Trustmark sdružuje národní asociace pre elektronický obchod v zemích Evropské unie

   

Garance obchodních podmínek

Tyto obchodní podmínky, byly vypracované společnosti APEK. Jedná se o společnost, jejímž cílem je zvyšování úrovně ochrany spotřebitelů v České republice. Prodejce jejich převzetím dobrovolně vstoupil do systému „zvyšování kvality obchodních podmínek“, jehož cílem je zpřehlednění a zjednodušení obchodních podmínek, zlepšení vztahu mezi spotřebitelem a podnikatelem a jasná garance obchodních podmínek pro kupujícího - spotřebitele.

   
 
tech@ceskyvelkoobchod.cz
Proč u nás

Nakupujte bezpečně

Jsme ověřený zákazník portálu Heureka a vlastníme APEK certifikát.

Výdejní místa

Své zboží si můžete také vyzvednout na více než 200 výdejních místech.

Zboží ve vlastním skladu

98 % veškerého sortimentu máme skladem a je připraven k okamžité expedici.

Doprava zdarma

U nákupu vybraných digitálních fotoaparátů a objektivů máte po ČR dopravu ZDARMA.