Úvodní strana / KONEC NEVHODNÝCH DÁRKŮ

KONEC NEVHODNÝCH DÁRKŮ

Máte obavu, že koupíte výrobek, který nebude odpovídat představám obdarovaného? Špatná barva, výbava, model či značka? Nevadí, vraťte nám ho zpět do 90 dnů a my vám vrátíte zpět peníze, nebo si vyberte jiný model. Více na: www.servisplus.online

 

Podmínky vrácení zboží:

 1. Zboží lze vrátit až 90 dnů od zakoupení. Tato lhůta začíná dnem prodeje, datum na faktuře.

 2. Vrátit lze pouze nerozbalené a nepoužité zboží v původním neporušeném obalu včetně nepoškozených pečetí, pokud jsou přítomné.

 3. Zboží musí být vráceno včetně dalšího příslušenství či doplňkových produktů, jež byly součástí zboží v době uzavření objednávky (např. extra náhradní hlavice). Bude-li zboží vráceno nekompletní, bude z kupní ceny zboží odečtena plná kupní cena tohoto příslušenství či doplňků, případně může být toto považováno za nesplnění podmínek akce.

 4. Akce se nevztahuje na zboží, které zákazník objednal jako podnikatel, tedy zadal-li při vytváření objednávky své identifikační číslo.

 5. Akce se vztahuje pouze na vybrané malé spotřebiče (nikoliv fotoaparáty, objektivy a další foto příslušenství) a pouze na výrobky, které jsou touto akci „KONEC NEVHODNÝCH DÁRKŮ!„ označené na eshopu a následně na faktuře.

 6. Rozhodující pro zapojení výrobku do akce s možnosti vrácení ve 90 dnech je samostatná položka „KONEC NEVHODNÝCH DÁRKŮ!„ v objednávce a na faktuře. Výrobky, které nejsou označené nejsou zapojené do uvedené akce.

 

Jak vrátit zboží:

 1. Vyplňte formulář, který naleznete zde.

 2. Zboží s přiloženým vyplněným formulářem musí být doručené na adresu: Český velkoobchod s.r.o., Albatrosová 286, Jesenice u Prahy, 252 42 na náklady odesílatele.

 3. V případě, že vracené zboží bude splňovat všechny podmínky, zákazníkovi bude vrácena kupní cena zboží bez poštovného a balného. Částka bude poukázána na bankovní účet kupujícího do 14 dnů od přijetí vráceného zboží.

 4. Pokud nebudou splněny podmínky akce, bude v případě potřeby pořízena fotodokumentace o stavu zboží a následně bude zboží odesláno zpět na adresu zákazníka. Náklady na zpětné zaslání nese zákazník.

  

Další podmínky:

 1. Zákazník zasláním zboží na výše uvedenou adresu přijímá pravidla akce.

 2. Pořadatel akce si vyhrazuje právo jednostranně bez náhrady změnit pravidla akce v průběhu jejího trvání nebo akci zrušit či pozastavit.

 3. Organizátor akce je oprávněn kontrolovat plnění všech podmínek této akce a v případě sporu posoudit a s konečnou platností rozhodnout o jakékoliv otázce spojené s akcí.

 4. Jakýkoliv právní nárok účastníka či náhrada škody spojené s touto akcí jsou vyloučeny.

 1. Za ztracení či poškození zásilky při přepravě vráceného zboží zodpovídá odesílatel. Doporučujeme proto zásilku při odesílání připojistit.

 

Hlavním smyslem akce „KONEC NEVHODNÝCH DÁRKŮ„ je bezstarostný nákup dárků pro jinou osobu u které si nejste 100% jistí, jestli uvedená barva, model, či značka bude odpovídat požadavkům obdarovaného. Nikoliv možnost vrátit výrobek, který byl rozbalen a případně také vyzkoušen.

V těchto případech se vztahuje klasická lhůta 14 dnů na odstoupení od smlouvy a její podmínky: https://www.digital24.cz/odstoupeni-od-smlouvy/

Prosím berte na vědomí, že pokud budete chtít dárek vrátit, musí splňovat podmínky uvedené na této stránce. Zejména že nebude rozbalen a všechny jeho součástí zůstanou v originálním balení.

 

Tato akce „KONEC NEVHODNÝCH DÁRKŮ„ v žádném bodu nenahrazuje zákonnou možnost odstoupení od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dnů a v rámci této lhůty plně platí podmínky dle: https://www.digital24.cz/odstoupeni-od-smlouvy/. Jedná se o rozšíření možnosti vrácení výrobků nad rámec 14 denní zákonné lhůty.

PLATNOST AKCE OD 1.01.2020 DO 31.12.2020

Proč u nás

Nakupujte bezpečně

Jsme ověřený zákazník portálu Heureka a vlastníme APEK certifikát.

Výdejní místa

Své zboží si můžete také vyzvednout na více než 200 výdejních místech.

Zboží ve vlastním skladu

98 % veškerého sortimentu máme skladem a je připraven k okamžité expedici.

Doprava zdarma

U nákupu vybraných produktu máte po ČR dopravu ZDARMA.