ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Úvodní strana / Novinky / IPL

IPL

Digital24.cz - Ipl epilátor    Zatímco depilace, spočívá ve krátkodobém zkrácení chloupků nad povrchem pokožky holícím strojkem či břitvou, tak epilace odstraňuje chloupky i s kořínky.

 

 

IPL nebo-li intenzivní pulzní světlo. Pro ty ženy co chtějí pleť dlouhodobě bez chloupků.
Odvozeno od profesionální technologie IPL, vyvinuto s dermatology
Zatímco depilace, spočívá ve krátkodobém zkrácení chloupků nad povrchem pokožky holícím strojkem či břitvou, tak epilace odstraňuje chloupky i s kořínky. Na rozdíl od poměrně bolestivé metody voskem, je metoda IPL prakticky bezbolestná a vysoce účinná.

Výsledek obrázku pro účinnost ipl

Princip IPL přístroje spočívá v použití intenzivního pulzního světla, které je díky obvykle tmavší barvě chloupků na pokožce přitahováno a následně chloupky přehřívá, což vede posléze  k jejich vypadávání. Tento postup není jednorázový, je zde nutné aplikaci IPL světlem opakovat. Přistroj působí pouze na chloupky v hlavní růstové fázy. V zásadě stačí opakovat aplikaci v 6-7 intervalech rozložených do 5-6týdnů.

Intenzivní pulzní světlo, neboli systém záblesků se u jednotlivých přístrojů pohybuje v rozpětí 100. 000 až 250. 000. Tento počet záblesků označuje životnost lampy. Průměrný počet záblesků pro jedno použití je 400 – 550 záblesků. Při častějším užíváním toto číslo rapidně narůstá, proto je vhodnější pořízení přístroje s vyšším

Pro lepší aplikaci je jednodušší užití přístroje před tím, než Vaše pokožka zhnědne, v důsledku opálení či aplikace samoopalovacích krémů. Přístroj je účinnější na světlejší pokožce s tmavšími chloupky čím jsou chloupky světlejší nebo čím je pokožka tmavší tím je nutnější častější aplikace.
Vhodné pro širokou škálu typů chloupků i pokožky
Technologický pokrok přístrojů IPL se posunul značně v před. Řada přístrojů se orientuje jen na jisté partie a proto je potřeba, při výběru přístroje, brát v potaz na jaké oblasti chci IPL aplikovat. Velkou úlohu zde hrají různé nástavce, které jsou určené na jednotlivé partie. Při výběru přístroje je důležité zjistit si pro jaké partie je přistroj určen, přičemž to na jaké partie je určen, vysvětluje to jakými nástavci je daný přistroj vybaven.

Hodně štěstí a výhodný nákup Vám přeje Digital24.cz dodavatel nejlevnějších a nejkvalitnějších epilátorů.

 

Philips BRI956/00

Philips SC1995/00

Braun Silk-expert BD 5008

Philips BRI956/00 Lumea Prestige IPL  - 1 Philips SC1995/00 Lumea Advanced IPL   - 1 Braun Silk-expert BD 5008 IPL  - 1

 

Proč u nás

Nakupujte bezpečně

Jsme ověřený zákazník portálu Heureka a vlastníme APEK certifikát.

Výdejní místa

Své zboží si můžete také vyzvednout na více než 200 výdejních místech.

Zboží ve vlastním skladu

98 % veškerého sortimentu máme skladem a je připraven k okamžité expedici.

Doprava zdarma

U nákupu vybraných produktu máte po ČR dopravu ZDARMA.