ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Úvodní strana / Novinky / Garmin fenix5X

Garmin fenix5X

Digital24.cz - Garmin fenix5X    Fenix ​​5X pevně udržuje své fanoušky v tom, že budou velikostí a tvarem podobným jeho předchůdcům.

Garmin fenix5X recenze

 

„Určeno pro sportovce, kteří sledují své zážitky v šílených detailech.“

 

 

Značka Garmin by nikdy nedovolila, aby se velikost dostala do cesty technologií, pokud jde o GPS multisportovní hodinky. V lednu 2017 společnost oficiálně oznámila, že její špičková řada hodinek Fenix ​​5 bude dodána ve třech velikostech - monstrum Fenix ​​5X a dvě menší verze (5 a 5S) pro lidi, kteří si chtějí užívat běhu, jízdy na kajaku nebo jízdu na horských kolech s velkými svazky technologií připoutaných k zápěstí. Dvě menší verze mohou dělat spoustu skvělých věcí než většina GPS multisportovních hodinek, která nejsou schopna mapovat nebo plánovat trasy. Garmin uštědřil tyto extra funkce pro své největší a nejdražší hodinky Fenix ​​5X. Garmin rovněž učinil obrovské zlepšení v zjednodušení nastavení hodin. Neříkáme, že by to bylo nemožné, ale bylo by velmi těžké ztratit se s mapami Fenix ​​5X.

 

 

 

 

Vlastnosti a design 5X

Fenix ​​5X má stejnou kulatou plochu a rozložení pěti knoflíků (tři na levé straně, dvě na pravé straně), podobný rámeček z nerezové oceli a identické safírové krystalové čočky. Pouzdro 5X, které je odolné proti vodě na 10 ATMS, má průměr 51 mm a tloušťku 17,5 mm, stejně jako Fenix ​​3 HR. Na zadní straně naleznete stejný monitor optické tepové frekvence. Co se týká rozlišení barevného LCD obrazovky, můžete si nastavit od 218 x 218 pixelů až po 240 x 240 pixelů. Je to opravdový fešák k zakoupení u nás na digital24.cz.

 

Obsah balení

GPS hodinky fenix 5X Sapphire s černým silikonovým řemínkem

Nabíjecí/datový kabel

 

Garmin stále překvapuje

Funkce mapy funguje, vyhledávání na rozhraní pomocí pěti bočních tlačítek. Automaticky sleduje naše kroky a počítá, kolik toho nachodíte každý den. Pokud byste seděli za počítačem příliš dlouho, Garmin vám připomene, abychom se pohnuli. Lithium-iontové baterie Fenix ​​5X vydrží téměř dva týdny, a to za čtyři nebo pět sledovaných aktivit týdně. Když se připojíte k nabíjení, bylo to obvykle nabito na 100 procent za méně než dvě hodiny. Hodinky budou sledovat aktivitu s monitorováním srdeční frekvence až po dobu 20 hodin.

Související zboží
Garmin Fenix5X Sapphire Garmin Fenix5X Sapphire
8.256 Kč bez DPH
9.990 Kč
Všestranné multisportovní GPS hodinky o průměru 51 mm ,safírovým sklíčkem a předehranou mapou Evropy.
porovnat Detail
Vyprodáno
Proč u nás

Nakupujte bezpečně

Jsme ověřený zákazník portálu Heureka a vlastníme APEK certifikát.

Výdejní místa

Své zboží si můžete také vyzvednout na více než 200 výdejních místech.

Zboží ve vlastním skladu

98 % veškerého sortimentu máme skladem a je připraven k okamžité expedici.

Doprava zdarma

U nákupu vybraných produktu máte po ČR dopravu ZDARMA.