ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Úvodní strana / Novinky / Garmin fenix5

Garmin fenix5

Digital24.cz - Garmin fenix5    Fenix ​​5 jsou určeny pro lidi, kteří plánují strávit spoustu času v lese, na stezkách nebo téměř kdekoli jinde než doma. Hodinky nepřicházejí levně, ale pokud chcete skvělé všestranné hodinky GPS, už nehledejte.

Garmin Fenix5 recenze

 

 

 

 

Robustní a avantgardní design

Pět šroubů drží zkosený, černý rámeček na svém místě, zatímco pět kruhových tlačítek (tři vlevo, dvě vpravo) se nachází na 1,2 palcovém displeji. Garmin se dlouho vyhýbal dotykovým displejům ve prospěch řady s tlačítky. Zatímco ne tak nově vyvinutý jako smartphony s dotykovým displejem, je velkým plusem citlivost, zejména když máte na rukou rukavice. Fenix ​​5 je odolný proti vodě až do 100 metrů, ve srovnání s konkurencí. Fenix ​​5 je střední verze tří sportovních hodinek, které Garmin v nedávné době představil. Menší fenix 5S a větší fenix 5X jsou další dva.

 

 

„Je těžké najít aktivitu, kterou fenix 5 nemůže měřit či sledovat.“

 

Fenix ​​5 se pyšní barevným displejem s transflexním povrchem, který využívá slunečního světla k lepšímu zobrazení obrazovky. Rozlišení fenixu 5 je rozumných 218 x 218 pixelů.

 

 

Sledované aktivity

Je těžké najít aktivitu, kterou fenix 5 nemůže sledovat. Kromě sledování běhu mohou hodinky zaznamenávat vaše metriky při turistikách, horolezectví, jízdě na horském kole, golfu, lyžování (sjezdové i běžecké trati), snowboardingu, stand-up paddleboarding, plavání a veslování. Fenix ​​5 vás bude dokonce sledovat, pokud vyskočíte z letadla.

 

Aplikace

Je to pár let, co Garmin aktualizoval vzhled své aplikace. Aplikace má strmější křivku učení než jiné aplikace pro fitness. Domovská obrazovka (známá také jako obrazovka Snapshot), má černé pozadí, dva velké kruhy nahoře, které ukazují, kolik kroků jste podnikli a kolik spánku jste měli. Níže naleznete měření kalorií, aktivit, MyFitnessPal, intenzity minut a podobně. Posunutím doleva nebo doprava zobrazíte další informace o různých aktivitách (kroky, spánek, běh, plavání atd.). V dolní části jsou ikony pro Leaderboard, kalendář, informační kanál a další (kde můžete změnit nastavení zařízení).

 

Funkce Smartwatch

Garmin Connect IQ vám umožní vyměňovat časy sledovat a instalovat widgety, které do hodinky přidávají některé funkce. Můžete obdržet lokalizovanou předpověď počasí, seznam událostí kalendáře a oznámení, jako jsou hovory a texty. Můžete rovněž ovládat přehrávání hudby na vašem smartphonu. Nedávná aktualizace aplikace vám také umožní připojit hodinky k inteligentnímu SmartThings společnosti Samsung, takže můžete zapínat a vypínat světla například z fenixu 5.

 

Životnost baterie

Pokud nepoužíváte GPS nebo sledovač srdeční frekvence, fenix 5 vydrží nabitý až týdny. To znamená, že pokud zapomenete přinést nabíječku na výlet, který trvá déle než jeden den, nebudete mít na zápěstí zbytečný kus kovu. Používáte-li GPS, baterie má kapacitu až 24 hodin. Pokud zapnete režim UltraTrac, fenix 5 by měl vydržet až 60 hodin.

 

 

Stručný popis hodinek

- integrovaný optický snímač srdečního tepu

- barevný, skvěle čitelný a zároveň úsporný Chroma displej s vysokým rozlišením

- nové QuickFit™ řemínky pro rychlou a snadnou výměnu bez použití jakýchkoliv nástrojů

- příjem signálu satelitních systémů GPS a GLONASS

- vysoce citlivá EXO anténa zasazená v kovové lunetě hodinek

- možnost připojení externích senzorů přes ANT+ nebo Bluetooth

- 3-osý kompas, gyroskop, barometrický výškoměr a akcelerometr

- vodotěsné provedení do 10 ATM

- SMART notifikace z mobilního telefonu

- možnost personalizace vzhledů prostřednictvím Connect IQ a Face-It aplikace

- monitorování denní aktivity a spánku

- STRAVA segmenty

 

Hodinky zakoupíte za super cenu na digital24.cz

Související zboží
Garmin Fenix 5 Sapphire Black Optic Garmin Fenix 5 Sapphire Black Optic
8.998 Kč bez DPH
10.888 Kč
Kultovní chytré a všestranné multisportovní GPS hodinky o průměru 47 mm
porovnat Detail
Vyprodáno
Proč u nás

Nakupujte bezpečně

Jsme ověřený zákazník portálu Heureka a vlastníme APEK certifikát.

Výdejní místa

Své zboží si můžete také vyzvednout na více než 200 výdejních místech.

Zboží ve vlastním skladu

98 % veškerého sortimentu máme skladem a je připraven k okamžité expedici.

Doprava zdarma

U nákupu vybraných produktu máte po ČR dopravu ZDARMA.