Úvodní strana / Novinky / Garmin fenix3

Garmin fenix3

Digital24.cz - Garmin fenix3    Hlavním smyslem hodinek je měření sportovních výkonů, ať se jedná o běh, jízdy na kole, plavání, lyžování, turistika či další aktivity.

GARMIN FENIX 3

Nositelné sportovní hodinky, které vládnou světu. Nejzásadnější změnou je integrované optické měřením srdeční frekvence. Tyto hodinky jsou vhodné pro lyžaře, kterým záleží na statistice a měří svoje aktivity, které jsou díky tomuto modelu úctyhodné. Pro milovníky jablek bylo přidáno GPS do Apple Watch Series 2 máme špatnou zprávu, protože stále nemá dostatek dalších metrik v porovnání s tímto zvířetem.

ZKUŠENOSTI S GARMINEM

Hodinky působí outdoorově a zároveň velmi elegantně. Jsou nabité mnoha funkcemi, tudíž je potřeba zpočátku provést základní nastavení. Je nutné zadat osobní parametry uživatele, zvolit jednotky či formát času a tak dále. Poté si stáhnete aplikaci Garmin Connect ideálně do telefonu kvůli zobrazení statistik. Dále je nutná registrace, díky které se vám data ze všech přístrojů Garmin ukládají na jednom místě.

 

Kdyby byly Garminy standardní záležitostí pro armádu, nebyli bychom překvapeni. Jedná se o opravdu propracovaný model. Pokud jde o multi-sportovní sledování, budete těžké nalézt hodinky s lepšínabídkou než Fenix. To funguje pro - snímání tepu - běh, jízda na kole, plavání, lyžování, turistika, paddleboarding, golf, veslování, lov, rybaření, tělocvična a další. Není-li tento seznam dostatečně vyčerpávající, můžete dokonce vytvořit svůj vlastní sport.

 

Hodinky obsahují: snímače pohybu, barometrický výškoměr, elektronický kompas, monitor tepové frekvence, ANT +, Bluetooth, Wi-Fi a další. Vše, co se rovná dobrou investicí, protože hodinky jsou připraveny na cokoliv a mohly by toho umět v budoucnu ještě více. Plus Connect IQ Store znamená, že se stále objevují nové aplikace - dokonce i hry.

 

 

TECHNICKÉ PARAMETRY

EAN: 7537591665408
Waypoints - oblíbené pozice: 1000
Voděodolnost: Ano 10 ATM
Velikost displeje: 218 x 218 pix
Track log- Záznam trasy: Ano
Rozměry mm: 51.0 x 51.0 x 16.0 mm
Odolnost vibrace: Ano (6G)
GPS: Ano
GLONASS: Ano
Bluetooth: Ano
Hmotnost: 86g
Související zboží
Garmin Fenix3 Sapphire Optic Garmin Fenix3 Sapphire Optic
9.000 Kč bez DPH
10.890 Kč
14.990 Kč
Špičkové hodinky s řadou funkcí v lehkém, odolném a designovém provedení.
porovnat Detail
Vyprodáno
Proč u nás

Nakupujte bezpečně

Jsme ověřený zákazník portálu Heureka a vlastníme dTest a APEK certifikát.

Výdejní místa

Své zboží si můžete také vyzvednout na více než 200 výdejních místech.

Zboží ve vlastním skladu

98% veškerého sortimentu máme skladem a jsou připraveny k okamžité expedici.

Doprava zdarma

U nákupu vybraných digitálních fotoaparátů a objektivů máte po ČR dopravu ZDARMA.