ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Úvodní strana / Novinky / Fotoaparáty Canon

Fotoaparáty Canon

Digital24.cz - Fotoaparáty Canon    Ať už fotografujete pro potěšení nebo pro výdělek, digitální jednooké zrcadlovky a kompaktní systémové fotoaparáty Canon EOS vám umožní být kreativní. Spojení nejmodernějších funkcí, úžasné kvality snímků a koncepcí intuitivního designu poskytuje pokročilý výkon, na který se můžete spolehnout a který si můžete užít. Přejděte na fotografování s digitální jednookou zrcadlovkou a užijte si kreativnější ovládání s fotoaparátem, který se snadno používá a poskytuje fotografie a filmy skvělého vzhledu .Zaznamenávejte svůj životní styl pomocí fotoaparátů EOS, které jsou dostatečně kompaktní a lehké, aby je bylo možné vzít kamkoli. Užijte si pohotové použití mnoha kreativních ovládacích prvků a úžasnou kvalitu snímků, dokonce i v podmínkách se slabým osvětlením. A vychutnejte si flexibilitu celého systému EOS objektivů a příslušenství.

 

 

Dárek ke všem zrcadlovkám EOS!

Při nákupu jakékoliv digitální zrcadlovky EOS dostanete v našem internetovém obchodě Digital24 DÁREK v hodnotě 490 Kč ve formě bezdrátového dálkového ovládání. Infračervené bezdrátové ovládání je ideálním pomocníkem při fotografování autoportrétů a pro eliminaci rozhýbání fotoaparátu vlivem stisknutí tlačítka spouště (třeba při fotografování makra).

 

Chcete si zrcadlovku důkladně prohlédnout ?

Internetový obchod Digital24 vám nabízí exkluzivně možnost prohlédnout si digitální zrcadlovky Canon v 3D zobrazení v naší galerií. Stačí u příslušného modelu kliknout na ikonu 3D a budete mít možnost si digitální zrcadlovku prohlédnout ze všech možných úhlů.

 

 

Pro podrobné parametry jednotlivých modelů a AKČNÍ CENY klikněte na zobrazené modely:

 
  CANON EOS 100D CANON EOS 700D CANON EOS 750D CANON EOS 760D CANON EOS 1200D
  více informací zde více informací zde více infornací zde více informací zde více informací zde

 

 

Technická podpora online

Stahujte ovladače, software, firmware a návody, a získejte přístup k online materiálům technické podpory a řešení problémů. Vyberte váš fotoaparát EOS a získáte přístup k nejnovějším souborům ke stažení včetně softwaru, návodů, ovladačů nebo firmwaru. Můžete si také prohlédnout často kladené otázky (FAQ) a důležitá oznámení týkající se vašeho produktu EOS. Stránky podpory digitálních zrcadlovek Canon najdete na canon.cz - podpora.

 

 

Kurzy k digitálním zrcadlovkám EOS

Společnost Canon má na svých webových stránkách spoustu kurzů, které vám pomohou využít váš fotoaparát naplno. Ať už se chcete naučit něco o kompozici nebo ovládání voliče režimů, máme pro vás užitečné rady a inspiraci. Více informací naleznete na webových stránkách canon.cz - kurzy

 

 

Digitální zrcadlovky Canon EOS

Učiňte další kroky ve fotografování s digitální jednookou zrcadlovkou a prozkoumejte nové objekty a techniky pro fotografování, které jsou více vzrušující a kreativnější.Objevte nejmodernější funkce, které vám poskytnou větší kontrolu, a nové úrovně výkonu, které posunou vaše fotografování do nových výšin.

 

 

Naučte se novým dovednostem a pokročilým způsobům fotografování

Posuňte svou hru prací s novými objekty a neobvyklými místy. Udržujte krok s akcí pomocí rychlého kontinuálního snímání a automatického zaostřování a užijte si nejvyšší kvalitu snímků z vysoce výkonných snímačů o velikosti políčka kinofilmu.

 

 

Automatický inteligentní scénický režim

Automatický inteligentní scénický režim společnosti Canon analyzuje každou scénu během volby kompozice a vybírá správná nastavení fotoaparátu pro fotografovaný objekt. Důkladně se sleduje jas, kontrast a barvy a je detekován výskyt pohybu a tváří. Výsledkem je přesná expozice při minimálních starostech. Vy se tedy můžete stále věnovat důležité činnosti – kreativitě.

 

Neomezené kreativní možnosti

Digitální jednooká zrcadlovka může rychle změnit snímky v něco ještě kreativnějšího. Pracujte s efekty mělkého zaostření, abyste upoutali pozornost na fotografovaný objekt, a používejte kombinace efektů kreativních filtrů k dodání osobitého vzhledu vašim fotografiím.

 

 

Filmy EOS a videomomentky

Fotoaparát EOS je díky stejným funkcím, jejichž zásluhou je skvělý pro fotografování, úžasný také pro pořizování filmů. Snímejte s ohromující kvalitou obrazu pro filmy, které vypadají skvěle na domácím televizoru i on-line. Režim Videomomentka umožňuje zachytit klipy dlouhé 2, 4 nebo 8 s a ty spojit do jediného vysoce kvalitního filmového souboru, jenž má spád profesionálně sestřihaného filmového záznamu.

 

 

 

Snadné používání díky aplikaci EOS průvodce

Fotografování s digitální zrcadlovkou nemusí být složité. Kromě integrovaného průvodce funkcí, který jednoduše vysvětluje funkce fotoaparátu, je fotoaparát EOS vybaven také aplikací EOS průvodce – aplikací pro smartphony, která vysvětluje základy fotografování a poskytuje informace o tom, jak začít používat nový fotoaparát EOS.

 

Zachyťte okolní svět v nádherném rozlišení Full HD

Pořizování filmů je s fotoaparátem EOS stejně snadné jako fotografování. Na voliči režimů stačí vybrat režim Film, stisknout tlačítko start/stop, začít nahrávat obraz i zvuk kolem sebe v rozlišení Full HD a objevovat nové kreativní přístupy. Snadno vytvářejte jednoduché příběhy v režimu Videomomentka, který nahrává krátké klipy o délce 2, 4 nebo 8 sekund. Klipy lze společně přehrát jako videoprezentaci na fotoaparátu nebo na domácím počítači.

 

Vylepšete své vzpomínky a staňte se umělci s kreativními filtry

Vyprávějte příběhy, zachycujte vzpomínky a vytvářejte sny – s fotoaparátem EOS můžete dát volný průchod své kreativitě. Zdůrazněte hlavní objekt na snímku pomocí jemného rozostřeného pozadí – tento vzhled je pro digitální zrcadlovky typický.Vtiskněte fotografiím vlastní styl pomocí jednoho z pěti kreativních filtrů – např. Černobílé zrno, Levný fotoaparát nebo Rybí oko.

 

 
  Canon EOS 100D Canon EOS 700D Canon EOS 750D Canon EOS 760D Canon EOS 1200D
           
  INFORMACE ZDE INFORMACE ZDE INFORMACE ZDE INFORMACE ZDE INFORMACE ZDE
  DOPRAVA ZDARMA DOPRAVA ZDARMA DOPRAVA ZDARMA DOPRAVA ZDARMA DOPRAVA ZDARMA
           
  Dárek v hodnotě 490 Kč Dárek v hodnotě 490 Kč Dárek v hodnotě 490 Kč Dárek v hodnotě 490 Kč Dárek v hodnotě 490 Kč

 

ZDROJ: CANON.CZ

Proč u nás

Nakupujte bezpečně

Jsme ověřený zákazník portálu Heureka a vlastníme APEK certifikát.

Výdejní místa

Své zboží si můžete také vyzvednout na více než 200 výdejních místech.

Zboží ve vlastním skladu

98 % veškerého sortimentu máme skladem a je připraven k okamžité expedici.

Doprava zdarma

U nákupu vybraných produktu máte po ČR dopravu ZDARMA.