Úvodní strana / Fotoaparáty / Digitální fotoaparáty / Zrcadlovky

Nikon D610 BODY
VBA430AE

Doprava zdarma Dárek zdarma
Poznejte jedinečný zážitek z fotografování s obrazovým snímačem formátu kinofilmového políčka schovaným ve fotoaparátu D610.
Proč u nás
Nakupujte bezpečně

Jsme ověřený zákazník portálu Heureka.cz, vlastníme certifikát  dTest a Česká kvalita ČR. Jsme členem APEK a evropského sdružení pro elektronickou komerci.

Výdejní místa

Své zboží si můžete také vyzvednout na více než 300 výdejních místech společnosti Uloženka a na více než 2700 výdejních míst České pošty po celé České republice.

Vlastní sklad v Praze

98% zboží, které nabízíme, máme skladem v našem distribučním skladě. Tisíce kusů nejprodávanějších produktů připravených k okamžité expedici.

Doprava zdarma

U vybraných digitálních fotoaparátů a objektivů máte dopravu ZDARMA. Veškeré balíčky jsou doručovány v režimu "křehké" s velkým důrazem na opatrné zacházení.

Nikon D610 BODY
VBA430AE

Popis produktu
SAMOSTATNÉ TĚLO BEZ OBJEKTIVU. Součástí této zrcadlovky není objektiv. Potřebujete poradit? Zavolejte nebo napište nám!

Kvalitní jednooká digitální zrcadlovka nabízí profesionální výsledky díky technologiím Nikon a zachycuje fotografie v neskutečné kvalitě díky formátu FX.


Ostré zachycení každé maličkosti umožňuje obrazový snímač formátu FX s rozlišením 24,3 miliony pixelů. Videosekvenci v reálných barvách a s plynulým pohybem zachytíte ve formátu Full HD. Speciální funkce umožňuje fotografování s vysokou frekvencí, a to až šest snímků za sekundu. Tichý režim ideální pro fotografování zvířat ve volné přírodě, nabízí nenápadné fotografování bez zbytečných zvuků a hlasitého zvuku závěrky.


Hlavní rysy


Obrazový snímač CMOS formátu FX s 24,3 miliony pixelů


Naprosto detailních a neuvěřitelně ostrých snímků dosáhnete při jakémkoliv fotografování s použitím s různých objektivů. Velmi jemná tonální gradace umožňuje fotografovat i při vyšších hodnotách ISO bez zbytečného šumu.


Snímejte sériové snímky potichu


Hlasitý zvuk závěrky působí rušivým dojmem a je naprosto nevhodný pro tiché fotografování divoce žijících zvířat. To je důvod, proč Nikon vyvinul možnost tichého sériového snímání.


Sekvenční snímání s frekvencí 6 obr./s


Pořídíte velmi ostré fotografie objektů v pohybu a dokáže zachytit každý okamžik, ze kterého si vyberete ten nejlepší. To vše ve formátu FX a DX.


Vestavěná funkce HDR (vysoký dynamický rozsah)


Citlivost ISO nastavitelná v rozmezí 100-6400 se při opravdu nevhodných světelných podmínkách dá zvýšit až na ekvivalentní hodnotu 25 600. Získáte kvalitní snímky bez rušivého šumu i při podmínkách s velmi špatným světlem.


Funkce D-Movie s více formáty obrazu


Pořizujte videosekvenci Full HD (1080p) ve formátech FX a DX s frekvencí zachycování obrazu 30p, 25p a 24p. Pomocí výstupu HDMI se dá video snadno přehrávat na externích zařízeních.


Bezdrátový přenos dat: přenosný mobilní adaptér Nikon WU-1b se dá využít ke sdílení snímků a použít jako dálkové ovládání fotoaparátů s využitím smartphonu nebo tabletu.*


Vysoce citlivé automatické zaostřování: AF modul s 39 body Nikon Multi-CAM4800 dokonale zachytí každý objekt, ať se nachází kdekoliv. Díky automatickému zaostřování fotoaparátu D610 můžete pořídit dokonalé fotografie i v situacích s minimálním množstvím světla a s využitím světelnosti objektivu na hodnotě f/8.


Systém zpracování obrazu EXPEED 3 nabízí možnost 14bitové A/D konverze a 16bitové zpracování snímku umožňuje velmi dobrou tonální gradaci.


Systém detekce motivu: 2016pixelový RGB snímač spolu s kvalitním obrazovým snímačem fotoaparátu nabízí detailní data pro využití systému detekce motivu pro optimalizaci expozice, umožňuje vyvážit bílou barvu a automaticky zaostřit na objekt. Těsně před pořízením snímku vypočítá a upraví snímky do nejlepší kvality.


Vestavěné časoměrné snímání: intervalové snímání samo spouští závěrku v předem zvolených intervalech. Snímky jsou ukládány jako soubor videosekvence a výstupem je zrychlené přehrávání dějů s frekvencí 24x a až 36 000x rychleji v porovnání s reálným přehráváním.


Předvolby Picture Control nabízí možnost přizpůsobení fotografií a videosekvence před jejich pořízením a snadno se dají doladit drobné detaily, jako sytost barev, odstín a doostření.


Přesný 8cm (3,2“) monitor LCD s cca 921 000 pixely, velikostí obrazu VGA a automatické regulace jasu. Přehrávejte čistý a ostrý obraz s širokou paletou přirozeně vypadajících barev.


Výkonný hledáček zobrazuje 100% obrazového pole a zvětšuje 0,7%. Umožňuje režim vymezení obrazu formátu DX.


Odolnost a lehkost: odolání náročným podmínkám je důležité a lehká konstrukce umožňuje snadnou a bezproblémovou manipulaci. Horní a zadní kryt těla zrcadlovky je z hořčíkové slitiny a celková hmotnost prázdného fotoaparátu je pouhých 760g. Těsnění konstrukce chránící vnitřní díly je na stejné úrovni jako u profesionálních zrcadlovek Nikon a zamezuje vniku prachu a chrání před vlhkostí.


Dvouosý elektrický virtuální horizont: kontrolujte polohu fotoaparátu na LCD displeji nebo přímo v hledáčku a vyvarujte se zbytečných chyb s nerovným horizontem.


Dva sloty pro paměťové karty SD: více pořízených fotografií a snadnější manipulaci umožňují dva sloty pro paměťové karty SD. Při zaplnění první karty se fotografie začnou ukládat na druhou kartu. K dispozici je možnost rozdělení ukládání videosekvencí a statických fotografií vždy na samostatnou kartu. Podporuje standardy SDXC a UHS-I.


 

Technické parametry
České menu: ANO
Barva těla: Černá
EAN: 018208937424
Objektiv: Bez objektivu
Rozměry těla: 141 x 113 x 82
Hmotnost těla: 850 g
Způsoby napájení: Akumulátor
Typ akumulátoru: EN-EL15
Rozhraní: HDMI, USB
Výdrž baterie: 900 snímků
Video formát: H.264, MPEG-4
Integrovaný GPS: NE
Počet audio kanálů: 1.0
Audiozáznam: ANO
Dálkové řízení externího blesku: ANO
Synchronizační čas blesku: 1/200
Vestavěný blesk: ANO
Živý náhled: ANO
Rozlišení displeje: 921000
Velikost displeje: 3,2"
Zvětšení hledáčku: 0,7 x
Pokrytí hledáčku: 100%
Typ hledáčku: Optický
Vyvážení bílé barvy: Automatické / přednastavené hodnoty / ruční kalibr
Expoziční režimy: A (Av), Auto, M, P, S (Tv)
Bulb: ANO
Nejkratší expoziční čas: 1/4000
Nejdelší expoziční čas: 30
Typ závěrky: Mechanická závěrka
ISO - Maximální citlivost: 25600
ISO - Minimální citlivost: 50
Korekce expozice: ± 5 EV po 1/3 EV
Typ bajonetu: Nikon F
Crop faktor: 1 x
Typ obrazového procesoru: EXPEED 3
Velikost snímače (mm): 35,9 x 24
Stabilizátor snímače: NE
Poměr stran snímače: 3:2
Automatické čištění snímače: Ano
Poměr stran snímku: 16:9, 1:1, 3:2, 4:3
Rozlišení fotografií: 6016x4016
Typ snímače: CMOS
Rozlišení: 25 Mpx
Formát snímače: Full Frame / FX
Typ fotoaparátu: Digitální zrcadlovka
Obsah balení

Tělo Nikon D610
Popruh
Krytka těla
Krytka sáněk blesku
krytka LCD monitoru
Očnice (nasazená) + krytka
A/V kabel
USB kabel
Baterie EN-EL15
Nabíječka baterií MH-25
Software ViewNX2

Videa

Nikon D610

Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.

Odesláním dotazu beru na vědomí zpracování osobních údajů, za účelem odpovědi na dotaz.