ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Úvodní strana / Novinky / Digitální fotoaparáty Canon

Digitální fotoaparáty Canon

Digital24.cz - Digitální fotoaparáty Canon    Digitální fotoaparáty Canon. Učiňte další kroky ve fotografování s digitální jednookou zrcadlovkou a prozkoumejte nové objekty a techniky pro fotografování, které jsou více vzrušující a kreativnější. Objevte nejmodernější funkce, které vám poskytnou větší kontrolu, a nové úrovně výkonu, které posunou vaše fotografování do nových výšin.
 

 

Dárek ke všem zrcadlovkám EOS!

Při nákupu jakékoliv digitální zrcadlovky EOS dostanete v našem internetovém obchodě Digital24 DÁREK v hodnotě 490 Kč ve formě bezdrátového dálkového ovládání. Infračervené bezdrátové ovládání je ideálním pomocníkem při fotografování autoportrétů a pro eliminaci rozhýbání fotoaparátu vlivem stisknutí tlačítka spouště (třeba při fotografování makra).

 

Chcete si zrcadlovku důkladně prohlédnout ?

Internetový obchod Digital24 vám nabízí exkluzivně možnost prohlédnout si digitální zrcadlovky Canon v 3D zobrazení v naší galerií. Stačí u příslušného modelu kliknout na ikonu 3D a budete mít možnost si digitální zrcadlovku prohlédnout ze všech možných úhlů.

 

Pro podrobné parametry jednotlivých modelů a AKČNÍ CENY klikněte na zobrazené modely:

 
  CANON EOS 70D CANON EOS 5D Mark III CANON EOS 6D CANON EOS 7D Mark II
  více informací zde více informací zde více infornací zde více informací zde

 

Technická podpora online

Stahujte ovladače, software, firmware a návody, a získejte přístup k online materiálům technické podpory a řešení problémů. Vyberte váš fotoaparát EOS a získáte přístup k nejnovějším souborům ke stažení včetně softwaru, návodů, ovladačů nebo firmwaru. Můžete si také prohlédnout často kladené otázky (FAQ) a důležitá oznámení týkající se vašeho produktu EOS. Stránky podpory digitálních zrcadlovek Canon najdete na canon.cz - podpora.

 

Kurzy k digitálním zrcadlovkám EOS

Společnost Canon má na svých webových stránkách spoustu kurzů, které vám pomohou využít váš fotoaparát naplno. Ať už se chcete naučit něco o kompozici nebo ovládání voliče režimů, máme pro vás užitečné rady a inspiraci. Více informací naleznete na webových stránkách canon.cz - kurzy


 

Vysoká citlivost ISO
Fotografujte s využitím okolního světla dokonce i ve špatných podmínkách pomocí nastavení vysokých hodnot citlivosti ISO. Jednotlivé pixelové mikročočky zvyšují citlivost a zpracování obrazu procesorem DIGIC zvyšuje kvalitu snímků.

 

 

Rychlé kontinuální snímání
Zachyťte vždy rozhodující okamžik pořizováním sekvencí snímků s plným rozlišením při vysokých rychlostech snímání. Buďte si jisti, že fotoaparát EOS bude vždy připraven pro další snímek.

 

 

Automatické zaostřování
Sledujte pohybující se objekty rychle a přesně, i když se nenacházejí uprostřed záběru. Křížové snímače AF jsou citlivější a zajišťují vyšší přesnost v podmínkách se slabým osvětlením.

 

 

Snímače o velikosti políčka kinofilmu
Zvolte fotoaparát EOS se snímačem o velikosti políčka kinofilmu a užijte si nejvyšší kvalitu snímků a také jemnou kontrolu nad hloubkou ostrosti pro dosažení efektů mělkého zaostření.

 

 

Vyhrazené ovládací prvky
Vyhrazená tlačítka pro funkce, jako jsou automatické zaostřování, režim měření, citlivost ISO a režim řízení, vám poskytují okamžitý přístup k nastavením, a tím vám nabízejí více času na pořizování snímků a zkracují procházení nabídek.

 

 

Inteligentní hledáček
Na průhledném displeji LCD se zobrazují překryvné informace o zaostření a další důležité údaje, které pro vás představují dodatečné vodítko pro obsluhu fotoaparátu, zatímco sledujete akci.

 

 

Zvolte kompozici a fotografujte instinktivně, bez ohledu na zorný úhel
Jasné pohotové optické hledáčky zobrazují svět takový, jaký ve skutečnosti je. Informace o zaostření a expozici jsou vyčerpávající, ale nikoli rušivé. Pro osoby, jež nosí brýle, je k dispozici dioptrická korekce.Displeje Clear View LCD II s vysokým rozlišením umožňují snadno a přesně zvolit kompozici a kontrolovat snímky a filmy. Jedinečně odolná antireflexní struktura z tvrzeného skla brání vzniku odrazů i za nejjasnějšího slunečního světla.Buďte kreativní při snímání filmů stejně jako při pořizování fotografií
Pořiďte film v rozlišení Full-HD s podivuhodnou hloubkou a čistotou, dokonce i v podmínkách se slabým osvětlením. Využijte velkou plochu snímače fotoaparátu EOS k práci s efekty mělké hloubky ostrosti, kterých nelze dosáhnout s konvenčními videokamerami, a vychutnejte si kontrolu nad faktory, jako jsou snímková frekvence, rychlost závěrky a citlivost pro záznam zvuku.

Proč u nás

Nakupujte bezpečně

Jsme ověřený zákazník portálu Heureka a vlastníme APEK certifikát.

Výdejní místa

Své zboží si můžete také vyzvednout na více než 200 výdejních místech.

Zboží ve vlastním skladu

98 % veškerého sortimentu máme skladem a je připraven k okamžité expedici.

Doprava zdarma

U nákupu vybraných produktu máte po ČR dopravu ZDARMA.