ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Úvodní strana / Novinky / Canon EOS 6D MARK II, EOS 5D MARK IV – očekávané fotoaparáty v Q2, Q3 a Q4 roku 2016 .

Canon EOS 6D MARK II, EOS 5D MARK IV – očekávané fotoaparáty v Q2, Q3 a Q4 roku 2016 .

Digital24.cz - Canon EOS 6D MARK II, EOS 5D MARK IV – očekávané fotoaparáty v Q2, Q3 a Q4 roku 2016 .    Jak všichni víme, že společnost Canon již oznámil 1DX Mark II, dále fotoaparát Canon 80D a už je téměř jisté, že se Canon připravuje na vyhlášení dalších modelů a to hlavně 6D Mark II a Canon 5D Mark IV.

 

Canon – očekávané fotoaparáty v Q2, Q3 a Q4 roku 2016

Jak všichni víme, že společnost Canon již oznámil  1DX Mark II, dále fotoaparát Canon 80D a už je téměř jisté,  že se Canon připravuje na vyhlášení dalších modelů a to hlavně 6D Mark II a Canon 5D Mark IV.

 

Zde vytváříme seznam výrobků, které Canon ohlásí tento rok :

Canon 5D Mark IV - Canon 5D Mark III byl oznámen před 4 roky a jeho nástupce už má zpoždění. Příští fotoaparát řady 5D dorazí s mírně navýšeným rozlišením a přidáním Dual Pixel-technologie CMOS AF Canon je to další DSLRs  schopný natáčet ve 4K. Toto oznámení se pravděpodobně odehraje na výstavě NAB v Las Vegas, která se koná 16 - 21. srpna 2016.

Canon 6D Mark II - Canon 6D byl oznámen dne 17. září 2012, jen den před Photokina show v září 2012. Canon 6D je na trhu již cca 3 roky a 5 měsíců a její aktualizace je také po už po splatnosti. Doufáme, že i tentokrát v roce 2016 Canon bude vybírat Photokina show a oznámí fotoaparát Canon 6D Mark II v den před uvedením show.

Canon SX70HS - Canon zaostává po vyhlášení Nikon P900 v závodu o meagzoom, nevíme přesně, kdy bude oznámen tento model fotoaparátu. Nicméně, podle anonymních informací Canon SX70HS dorazí v září 2016.

Mirrorless – postupně se objevují informace, že Canon oznámí tři nové mirroless fotoaparáty v tomto roce, jeden z nich bude mít 4K schopnosti. Dva z nich budou mít APS-C a jeden z nich bude pevný objektiv full-frame Mirrorless fotoaparát, stejně jako Sony RX1R, nebo Leica Q. Mirrorless kamery Full-frame budou mít schopnost zaznamenat 4K videa.

 

Jakmile dostaneme nové informace, budeme přidávat další aktualizace.

Proč u nás

Nakupujte bezpečně

Jsme ověřený zákazník portálu Heureka a vlastníme APEK certifikát.

Výdejní místa

Své zboží si můžete také vyzvednout na více než 200 výdejních místech.

Zboží ve vlastním skladu

98 % veškerého sortimentu máme skladem a je připraven k okamžité expedici.

Doprava zdarma

U nákupu vybraných produktu máte po ČR dopravu ZDARMA.