ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Úvodní strana / Novinky / Braun Series 9

Braun Series 9

Digital24.cz - Braun Series 9    Holicí strojek Braun Series 9 je nejúčinnější a nejšetrnější holicí strojek od Braun.

 


 

Braun Series 9 - Nejúčinější holící strojek na světě*

Holicí strojek Braun Series 9 je nejúčinnější a nejšetrnější holicí strojek od Braun. Inteligentní technologie SyncroSonic ™ přináší 40 000 holicích pohybů za minutu pro nejpohodlnější oholení a neuvěřitelný pocit na kůži. Holicí strojek Braun Series 9 má čtyřdílnou plně flexibilní holicí hlavu pro oholení, které jste u Braun ještě nazažili. Holicí strojky Braun Series 9 jsou kompletně navrženy a vyrobeny v Německu, aby Braun mohl zajistit špičkovou kvalitu a spolehlivost. Holicí strojky jsou navrženy a testovány tak, aby vydržely v provozu nejméně 7 let. Se Series 9 poznáte rozdíl.

 

 

Přizpůsobí se tvarům Vaší tváře

Špatné dostupné a ležící vousy na bradě a krku narovná a oholí speciální lišta Hyper Lift & Cut Trimmer. Jestli Vám rostou vousy různými směry, tak ty spolehlivě odstraní zastřihovací lišta Direct & Cut Trimmer. Dokolé a dlouhotrvající oholení, díky nejvyspělejší konstrukci holicí folie OptiFoil ™ od Braun.


 

Braun Series 9 9040 Wet&Dry

Braun Series 9 9090cc

Braun Series 9 9095cc Wet&Dry

     
Dozvědět se více Dozvědět se více Dozvědět se více

 

Sleduje kontury. Špičková důkladnost

Plně flexibilní holicí systém 10.D
Nezávisle ohebné střihací prvky namontované na 10směrné výkyvné hlavě: MicroMotion v kombinaci s MacroMotion poskytuje maximální přizpůsobení obličeji a více kontaktu s pokožkou pro kvalitnější oholení.
MacroMotion: 40° holicí hlavice lehce vede po větších konturách s maximálním kontaktem s pokožkou.
MicroMotion: samostatné uchycení všech střihacích prvků reaguje i na nejjemnější kontury.

Technologie SyncroSonic se 40 000 příčnými střihy za minutu

Pět specializovaných holicích prvků. Znásobeno technologií Sonic. Patentovaná technologie SyncroSonic společnosti Braun sleduje a přizpůsobuje se vašim vousům. Kontroluje jejich hustotu 160krát za minutu. Poskytuje mimořádný výkon, kde je nejvíce třeba.

  

Hlavice SyncroSonic – zcela odlišné

Pět specializovaných holicích prvků. Každý pro jiný typ vousů. Nezapomeňte na naplocho rostoucí vousy a vousy rostoucí různými směry. Méně tahů znamená větší ohled na pokožku.
OptiFoil™ - pro dokonalé oholení, které vydrží déle.
Zastřihovač HyperLift&Cut - Zdvihá a stříhá naplocho rostoucí vousy.
Zastřihovač Direct&Cut - zarovnává a stříhá vousy rostoucí různými směry.
Ochranný SkinGuard - zjemňuje kůži a poskytuje výjimečně pohodlné holení.

Vyroben do extrémních prostředí. Trvanlivý a 100% voděodolný

Opláchnutí pod tekoucí vodou - Holicí strojky Braun Series 9 mohou být ponořeny do až do hloubky 5 metrů. Můžete ho tak pohodlně opláchnout pod tekoucí vodou, a tím ho jednoduše vyčistit.
Použití za mokra i za sucha - Všechny modely Series 9 lze použít s vodou, pěnou, gelem nebo i ve sprše. To vám zajistí osvěžující, vlhké oholení bez sebemenších ústupků v holicím výkonu.

 

Každý den jako nový

Světově unikátní čisticí a nabíjecí stanice Clean&Charge s holicím systémem s pěti akcemi na bázi alkoholu, která hygienicky čistí, dobíjí, promazává, vybírá čisticí program a suší, a to vše pouhým stisknutím tlačítka.

Perfektní ergonomie do ruky 

Braun Series 9 byl navržen tak, aby přirozeně a intuitivně padl do ruky. Ergonomický prohnutý tvar a skvělé umístění dotykových bodů rozhraní umožňují nejlepší ovládání v každé situaci.
Zastřihněte do dokonalého tvaru - Přesný zastřihovač. K pokožce šetrný přesný zastřihovač se vysouvá na zadní straně holicího strojku k přesnému tvarování kotlet.
Vždy ve správné pozici - MultiHeadLock. Snadno přístupný systém MultiHeadLock udržuje plně přizpůsobitelnou hlavu holicího strojku v 5 pozicích, které umožní dosáhnout přesnějšího holení. Přijde vám vhod hlavně při holení obtížně dostupných míst, například na hraně dolní čelisti nebo pod nosem.
Úchop pro bezpečnou manipulaci - Pogumovaná texturovaná oblast úchopu. Představuje tečkovaný vzor rukopisu Braun. Zajišťuje bezpečné a sebejisté ovládání i ve vlhkých podmínkách.

 

 

 

 

Proč u nás

Nakupujte bezpečně

Jsme ověřený zákazník portálu Heureka a vlastníme APEK certifikát.

Výdejní místa

Své zboží si můžete také vyzvednout na více než 200 výdejních místech.

Zboží ve vlastním skladu

98 % veškerého sortimentu máme skladem a je připraven k okamžité expedici.

Doprava zdarma

U nákupu vybraných produktu máte po ČR dopravu ZDARMA.